banner461
banner195

Nevşehir de Öğrenciler İtfaiye Binasını Gezdiler

Rauf Nail Akman İlkokulu 2.sınıf öğrencileri, Nevşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü hizmet binasını gezerek itfaiye hizmetlerine ilişkin olarak bilgilendirildiler.

Nevşehir de Öğrenciler İtfaiye Binasını Gezdiler
23 Mart 2013 Cumartesi 12:46

banner143
banner134

 Rauf Nail Akman İlkokulu 2.sınıf öğrencileri, Nevşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü hizmet binasını gezerek itfaiye hizmetlerine ilişkin olarak  bilgilendirildiler.Öğrencilere eğitim salonunda yangınlara karşı alınması gereken önlemlere yönelik olarak da eğitim verildi.

 

Nevşehir Belediyesi hizmet birimlerinden biri olan İtfaiye Müdürlüğü hizmet binasını öğretmenlerinin nezaretinde gezen Rauf Nail Akman İlkokulu 2. Sınıf öğrencilerine,İtfaiye personelleri tarafından bilgiler verildi.

 

İtfaiyenin meydana gelen yangın, trafik kazası, arama- kurtarma ve baca temizleme gibi temel sorumluluk alanına giren işlere ilişkin olarak kullanılan tüm teknik araç ve gereçleri yakından inceleyen öğrencilere,  daha sonra Nevşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü hizmet binasındaki eğitim salonunda yangınların önlenmesine ilişkin olarak bilgiler verildi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.