banner461
banner195

Nevşehir'de rögar kapağına basan 16 yaşındaki genç...

Nevşehir'de açık bırakılan rögar kapağı yürekleri ağızlara getirdi. Ağzı açık kalan ve yerine sabitlenmeyen rögar kapağı az kalsın 16 yaşındaki gencin sonu oluyordu.

Nevşehir'de rögar kapağına basan 16 yaşındaki genç...
06 Ocak 2019 Pazar 13:36

banner143
banner134

Nevşehir merkez Sümer mahallesi üzerinde ağzı açık kalan yerine sabitlenmeyen rögar kapağı az kalsın 16 yaşındaki B.Y'nin sonu oluyordu.

Nevşehir NTSO önündeki cadde üzerinde bulunan bir logar kapağının yarı açık kalması sebebiyle yaşanılan bu olay, yoldan geçen vatandaşı ve çevre esnafınıda tedirgin ediyor.

Edinilen bilgilere göre, 11.sınıf öğrencisi 16 yaşındaki B. Y, Okuldan eve dönüşte Aksaray caddesi Kültür merkezi karşısında yürürken ağzı kısmen açılmış ve Telekom'a ait olduğu belirtilen logar kapağını görmeyerek üstüne bastı. Sağ ayağı içine giren B.Y son anda bir hamle ile kendini toparlayarak kurtulabildi.

Büyük bir şaşkınlık yaşayan B. Y., FİB Haber Merkezini arayarak, "Ben bugün büyük bir badire atlattım ve şans eseri kurtuldum ama benim başıma gelenler başkalarının başına gelmesin. Yetkilileri uyarıyorum. Lütfen, Rögar kapaklarının bir denetlenmesini rica ediyorum. Gerekli güvenlik önlemlerinin alınmasını istiyorum" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.