banner461
banner195

Nevşehir de Sarraflar Caddesinin Çehresi Değişecek

Yıllardır Nevşehir Belediyesinin parke çalışmaları dışında pek değişiklik yaşanmayan Sarraflar Caddesinde,Özaltın Grup tarafından başlatılan çalışmalarla 11 adet iş yeri yıkılarak yeni bir projeye imza atmak için çalışmaların başlatıldığı belirtildi.

Nevşehir de Sarraflar Caddesinin Çehresi Değişecek
22 Nisan 2014 Salı 16:35

banner143
banner134

 Sarraflar Caddesinin Çehresi Değişecek

NEVŞEHİR(MHA) Yıllardır Nevşehir Belediyesinin parke çalışmaları dışında pek değişiklik yaşanmayan Sarraflar Caddesinde,Özaltın Grup tarafından başlatılan çalışmalarla 11 adet iş yeri yıkılarak yeni bir projeye imza atmak için çalışmaların başlatıldığı belirtildi.

Sarraflar caddesinin önde gelenlerinden Özaltınların girişimleri ile başlatılan çalışmalar doğrultusunda 5 işyeri yıkıldı.Toplamda 11 işyerinin bulunduğu bu alana yapılacak olan iş hanı mahiyetindeki çok katlı yeni bina da hizmet vermeye başlayacak olan Özaltın Sarrafiye bu girişimleri ile Sarraflar Caddesi de çehresini değiştirmeye başlayacak.

Sarrafiye de üçüncü kuşak dönemi yaşayan ve ilk işe dedeleri tarafından başlanılan bu yerde çağımıza uygun yeni konsepti ile muhteşem bir projenin ortaya çıkması heyecanla bekleniyor.

Yaklaşık iki aydır devam eden çalışmaların inşaat aşamasına geldiği belirtilirken, çalışmanın birkaç ay içerisinde tamamlanacağı bildirildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.