banner461
banner195

Nevşehir'de Ucuz et satışı başladı! İşte Fiyatlar

Nevşehir Tarım Gıda ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz," İlimiz Nevşehir genelinde Ucuz et satışları başlamıştır "dedi. İşte Fiyatlar...

Nevşehir'de Ucuz et satışı başladı! İşte Fiyatlar
06 Kasım 2017 Pazartesi 10:50

banner143
banner134
Vatandaşlarımızın et ihtiyaçlarını uygun şekilde karşılamasına yönelik olarak Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Nevşehir Tarım Gıda ve Hayvancılık İl Müdürü Okan YILMAZ çalışmanın tamamlanarak Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca Türkiye'nin 81 ilinde kendi satış noktalarının tamamında KDV dâhil kıymayı 29,00 TL/Kg ve kuşbaşını 31,00 TL/Kg fiyatlarla taze olarak satmayı taahhüt eden zincir marketlerden A101 ve BİM firmalarıyla sözleşme imzalandığını ve Nevşehir'de bu marketlerde etin satışına başlandığını söyledi. 
Nevşehir Tarım Gıda ve Hayvancılık İl Müdürü İl Müdürü YILMAZ, özellikle dar gelirli vatandaşlarımızın, ucuz ve uygun fiyatlı ete yaygın bir şekilde rahatlıkla ulaşabilmeleri amacıyla ortaya konmuş olan projede Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca üretici, tüketici ve esnafın mağdur olmayacağı bir yapının oluşturulmaya çalışıldığını bildirdi. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sami kebapçi - 11 ay önce
elhamdullah çak şukür