banner461
banner195

Nevşehir de Vergi Haftasını Kutladı

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, İl Defterdarı Hatice İşçen Ercoşman’ı ziyaret ederek Vergi Haftasını kutladı.

Nevşehir de  Vergi Haftasını Kutladı
25 Şubat 2015 Çarşamba 17:11

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, İl Defterdarı Hatice İşçen Ercoşman’ı ziyaret ederek Vergi Haftasını kutladı.

Toplumumuzda vergi bilincinin yerleşmesi ve vergi bilincinin oluşturulması amacıyla düzenlenen Hafta nedeniyle İl Defterdarı Hatice İşçen Ercoşman’ı makamında ziyaret eden Kızılay Şube Başkanı Cengiz Gülen ve Başkan Yardımcısı Öcal Oğuz, vergi haftasını kutladılar.

Vergi haftasının ilimizde ilk kez bu denli kapsamlı bir programla kutlanmasından dolayı İl Defterdarı Ercoşman’ı tebrik ettiklerini dile getiren Kızılay Şube Başkanı Cengiz Gülen, günün anısına İl Defterdarı Ercoşman’a Kızılay’ın yurt genelindeki çalışmalarının anlatıldığı ve CD ile çanaktan yapılmış bir Kızılay tabağını Ercoşman’a hediye etti.

İl Defterdarı Ercoşman, kamu yararına çalışan Kızılay’ın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını dile getirirken, Şube Başkanı ve yöneticilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.