banner461

Nevşehir'de Yerüstü Çöp Konteyneri Olmayan Mahalle Kalmayacak

Nevşehir’de yeraltı çöp konteynerlerinin bulunmadığı yerleşim merkezlerimde yer üstü çöp konteynerlerinin konulması çalışmalarının bu yıl sonuna kadar tamamlanacağı belirtildi.

banner503
Nevşehir'de Yerüstü Çöp Konteyneri Olmayan Mahalle Kalmayacak
27 Aralık 2018 Perşembe 12:40

banner143
banner134

Nevşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri,  22 mahallede katı atıkların toplandığı yeraltı çöp konteynerlerinin bulunmadığı tüm merkezlere yerüstü çöp konteynerlerinin konulmasına yönelik çalışmaları aralıksız sürdürüyor

Bu yıl sonuna kadar tamamlanması planlanan yerüstü çöp konteynerleri ile evsel atıkların çevreye rahatsız edici boyutta bulunmayacak şekilde toplanacağını belirttiler.

Yetkililer, yeraltı çöp konteynerleri gibi yer üstü çöp konteynerlerinin de Temizlik Müdürlüğü ekipleri tarafından günlük olarak kontrollerinin yapılacağını belirterek, evsel atıklar konusunda çevre kirliliğinin ve kötü koku gibi halkı rahatsız edecek bir gelişmenin yaşanmamasına özellikle dikkat edileceğini ifade ettiler.

Yetkililer yerüstü çöp konteynerlerinin dağıtım çalışmalarının halen devam ettiğini belirterek, bu yıl sonuna kadar yerüstü çöp konteynerinin dağıtımlarının tamamlanacağını ifade ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.