banner461
banner195

Nevşehir'de Yetimler Kardeşlik İftarında Buluştu

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, kardeşlik iftarı’nda yetimlerle buluştu

Nevşehir'de Yetimler Kardeşlik İftarında Buluştu
11 Haziran 2017 Pazar 17:15

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi tarafından Ramazan ayının 15. günü dolayısıyla yetimlere yönelik olarak Kardeşlik İftarı düzenlendi.
AK Parti Genel Merkezi Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Türkiye genelinde Dünya Yetimler Günü dolayısıyla düzenlenen 'Kardeşlik İftarı'  Nevşehir’de Belediye Başkanlığının ev sahipliğinde gerçekleştirildi.Nevşehir Konağı’nda organize edilen iftar programına AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar ile yetim çocuklar ve aileleri katıldı.
Yapılan  iftar yemeği duasının ardından konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, “Böyle mübarek günler, insanların bir araya gelip kucaklaşmasında dostluğunda ve kardeşliğinde çok önemli vesilelerdir. Önemli olan birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhu içerisinde bunu yapabilmektir. Hayatını zorla idame ettiren insanlarımızın tamamının arkasındayız, onların güvencesi biziz Allah’ın izniyle.Hiç endişeniz olmasın. Ne zaman başınız sıkıntıya düşse, herhangi bir problemle karşılaşsanız her zaman yanınızdayız, arkanızdayız.  Hiçbir şekilde boynunuzu öne eğmeyin, yanınızla bir irade var, bu devletin gücü var, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gücü var arkanızda. Sizlerin dertleriyle dertlenen kardeşleriniz var arkanızda.” dedi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.