banner461
banner195

Nevşehir Defterdarından Terziler Odasına Ziyaret

Nevşehir İl Defterdarı Hatice İşçen Ercoşman, Terziler, Konfeksiyoncular, Manifaturacılar ve Perdeciler Odası Başkanlığını ziyaret etti.

Nevşehir Defterdarından Terziler Odasına Ziyaret
17 Eylül 2015 Perşembe 22:16

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Defterdarı Hatice İşçen Ercoşman, Terziler, Konfeksiyoncular, Manifaturacılar ve Perdeciler Odası Başkanlığını ziyaret etti.

Ziyarette Oda Başkanı Habil Demirbilek, Başkan Vekili Tamur Kuruçay ve Odanın eski Başkanı Habil Polatel bir süre sohbet eden İl Defterdarı Hatice İşçen Ercoşman, Terzi, konfeksiyoncu, manifaturacı ve Perdeci esnafının sorunlarına ilişkin bilgiler aldı.

Odanın Merkez Çarşı’da bulunan bürosunda ağırlanan Defterdar Hatice İşçen Ercoşman, Nevşehir’de bütün esnafların Veri dairesi ile iyi niyet çerçevesinde sorunlarını çözebileceğine dikkat çekerken, aylık % 1.40 oranında gecikme faizi alınan vergi ödemelerinde esnaf ve sanatkarın sıkıntıya düşmemesi ve borcunu geciktirmeden ödeyebilmesi için kanunlar çerçevesinde bütün imkanların seferber edildiğini dile getirdi.

Nevşehir’de 190’a yakın üyesi bulunan odanın hizmet sunduğu esnafların büyük bir bölümünün günümüz şartlarında faaliyetlerini sürdürebilmek için büyük bir çaba sarf ettiklerine dikkat çeken Oda Başkanı Habil Demirbilek, il defterdarı Hatice İşçen Ercoşman’ın önderliğinde Vergi Dairesi Müdürlüğü yönetici ve çalışanlarının esnaf ve sanatkara olan yaklaşımından ve Ercoşman’ın ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduklarını ifade etti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.