banner461
banner195

Nevşehir Devlet Hastanesinde Anjiografi ünitesi hizmete açıldı

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Nevşehir Devlet Hastanesinde oluşturulan Anjiografi Ünitesi, düzenlenen törenle hizmete açıldı.Devlet Hastanesi Konferans salonunda düzenlenen törene Nevşehir Valisi İlhami Aktaş,...

Nevşehir Devlet Hastanesinde Anjiografi ünitesi hizmete açıldı
29 Kasım 2016 Salı 09:07

banner143
Nevşehir Devlet Hastanesi Koroner Anjiografi Ünitesi Törenle Hizmete Açıldı
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Nevşehir Devlet Hastanesinde oluşturulan Anjiografi Ünitesi, düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Devlet Hastanesi Konferans salonunda düzenlenen törene Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Ramazan Akça ile daire müdürleri katıldı. Törende konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, "Hastanemiz ile ilgili yapılan çalışmaları önemsiyorum. Çok iyi binalar yapılabilir, içini çok iyi donatabilirsiniz. Eğer içerisine insanlar yüreklerini koymazlarsa yapılan bu eser, hiçbir anlam ifade etmez. Dünyanın en iyi otomobillerini yapabilirsiniz, belki dünyanın en konforlu ve en az yakıt tüketen otomobillerini yapabilirsiniz, şoför nitelikli değilse bu aracın hiçbir ehemmiyeti yoktur. İşte bundan dolayı, siz sağlık personeline sesleniyorum; Burayı değerlendirelim, buraya ruhu katalım, buraya heyecan verelim. O hastalara gönlünüzü koyarak yaptığınız müdahaleler var ya, verdiğiniz mücadeleler var ya , burada onun için sizlerin bu çalışmalarınız karşısında önümü ilikliyorum. Bu tür yapılara hayat veren sizlersiniz. Eğer o hastaya merhametle şefkatle o sıcaklıkla, o samimiyetle yaklaşıp onlara ‘İyi olacaksınız’ mesajını vererek o candan yaklaşımınız var ya,. İnanın bu her şeyden daha önemli.” dedi.
Ünver yapılan her türlü hizmetin insana endeksli olması gerektiğini dile getirerek “ Yaşadığımız mekanları , şehirleri hep insan için yapıyoruz. Eğer içerisinde insan yoksa, insanlar değer bulmuyorsa, İnsan hizmet almıyor ,insana hizmet edilmiyorsa ,hizmet yapanlar bundan keyif almıyorsa, buz gibi şehirler yaparsanız hiçbir anlam ifade etmez.” diye konuştu.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e, Devlet Hastanesi’ne yaptığı katkılardan dolayı, Anjiyo Ünitesinde tedavi olan Veysel Tokkaya, teşekkür plaketi takdim etti.
Konuşmaların ardından kurdela kesimi yapıldı. Protokol mensupları daha sonra Anjiografi Ünitesini gezerek çalışmalara ilişkin olarak Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzman Dr. Muhammed Çömce’ den bilgi aldı.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.