banner461
banner195

Nevşehir Devlet Hastanesi'nden Horlamaya Karşı Çözüm

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından Nevşehir Devlet Hastanesinin KBB Polikliniklerinde kullanılmak üzere yeni alınan “Radyofrekansı Cihazı” ile Horlama Hastalığı tedavisine başlanmıştır.

Nevşehir Devlet Hastanesi'nden Horlamaya Karşı Çözüm
27 Ekim 2014 Pazartesi 11:29

banner143
banner134
 Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammet Çömçe konu hakkında açıklamalarda bulundu: ”Hastanemizin öncelikli ihtiyacı olan Tıbbi amaçlı malzeme alımlarımız hızla devam ediyor, şimdi de K.B.B. Polikliniklerinde tedavi amaçlı kullanılmak üzere “Radyofrekans Cihazımız” hizmet vermeye başladı.
Nevşehir Devlet Hastanesinde Bir İlk  

Horlama tedavisinde en son varılan nokta olan radyofrekans dalgalarıyla tedavi hastanemizin KBB Polikliniklerine yapılan müracaat sonucunda KBB Uzmanı doktorlarımızın gerek duyması halinde bu tedavi yapılmakta olup, ağrısız ve en önemlisi kansız yapılan bu yöntemle hasta en kısa zamanda sağlığına kavuşmaktadır. Burun tıkanıklığı ve horlama şikayeti ile KBB Polikliniklerimize müracaat eden hastalarımıza  radyofrekans yöntemi ile  ayrıca burun etlerinin küçültülmesi yumuşak damak rahatsızlığı tedavi işlemi 10 dakika sürmekte olup,  hasta yatışına gerek duyulmadan evine gönderilmektedir.” Tüm Halkımıza Hayırlı Olsun” dedi.

 

Nevşehir KHB Haber – Ahmet Ak  www.nevsehirkhb.gov.tr

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
böyle bi̇r teknoloji̇ ürününü nevşehi̇ri̇mi̇ze kazandiran emeği̇ geçen herkese teşekkür ederi̇m.özel hastanelerde dünyanin parasi alinmakta bu tedavi̇ i̇çi̇n.hayirli olsun