banner461
banner195

Nevşehir e Meteorolojiden Kuvvetli Yağış Uyarısı

Meteoroloji yetkililerinden, vatandaşlarımıza yıldırım, yerel su baskını, yağış anında kuvvetli rüzgar gibi yaşanabilecek olumsuzluklara karşı uyarı geldi.

Nevşehir e Meteorolojiden Kuvvetli Yağış Uyarısı
17 Temmuz 2013 Çarşamba 19:12

banner143
banner134

 Yağışlar, Marmara'nın doğusu, İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun batısı, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları ile Kırklareli, Yozgat, Nevşehir, Kırşehir, Aksaray, Artvin, Ardahan, Isparta, Burdur, Afyonkarahisar ve Denizli çevrelerinde etkili olacak.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nce yapılan son değerlendirmelere göre, Marmara'nın doğusu, İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun batısı, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları ile Kırklareli, Yozgat, Nevşehir, Kırşehir, Aksaray, Artvin ve Ardahan çevrelerinde görülecek yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların; Isparta, Burdur, Afyonkarahisar ve Denizli çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.
İÇ Anadolu: Parçalı ve yer yer çok bulutlu, bölgenin batısı ile Yozgat, Kırşehir, Nevşehir ve Aksaray çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.