banner461
banner195

Nevşehir Eczacılar Odasına Hizmet Binası

Nevşehir Belediyesi tarafından Cevher Dudayev Mahallesi’nde yaptırılan Vezirhan Konağı, üyelerine daha etkin ve verimli çalışmalar için hizmet binası olarak kullanılmak üzere, 52. Bölge Nevşehir Eczacılar Odası’na verildi.

Nevşehir Eczacılar Odasına Hizmet Binası
14 Mayıs 2013 Salı 15:02

banner143
banner134

 Eczacılar Günü nedeniyle 52. Bölge Nevşehir Eczacılar Odası Başkanı Tansu Dörtkol, Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret ette.

Nevşehir’deki sivil toplum örgütlerinin daha iyi şartlarda üyelerine hizmet verebilmesi için Nevşehir Belediyesi olarak çalışma yaptıklarını belirten Ünver, daha önceden de çeşitli sivil toplum örgütleri için hizmet binaları yaparak, onların daha modern şartlar içerisinde çalışma yapmalarına katkı sağladıklarını belirtti.  Ünver, daha sonra Cevher Dudayev Mahallesi’nde Nevşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan merkezin anahtarını 52. Bölge Nevşehir Eczacılar Odası Başkanı Tansu Dörtkol’a takdim etti.

Dörtkol’da  bu çalışmalarından dolayı,Belediye Başkanı Hasan Ünver’e üyeleri adına teşekkür etti. Dörtkol,hizmet binasının en etkin ve verimli bir şekilde kullanılacağını kaydetti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.