banner461
banner195

Nevşehir Ekonomisi “Konuşan Ekonomi” Programında Masaya Yatırıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkıları ile hazırlanan ve illerin ekonomisinin konu edildiği “Konuşan Ekonomi” programına konuk olan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Arif Parmaksız, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ve Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aydın Nevşehir ekonomisini konuştu.

Nevşehir Ekonomisi  “Konuşan Ekonomi” Programında Masaya Yatırıldı
12 Haziran 2014 Perşembe 15:16

banner143
Başkanlar Konuşan Ekonomi Programında
İlgili Galeriye Git
banner134

 NEVŞEHİR EKONOMİSİ  “KONUŞAN EKONOMİ” PROGRAMINDA MASAYA YATIRILDI...

KANAL 24’DE  YERALAN PROGRAM PAZAR GÜNÜ 13.00’DE YAYINLANACAK...

ODA BAŞKANLARI  NEVŞEHİR EKONOMİSİNİ KONUŞTU...

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkıları ile hazırlanan ve illerin ekonomisinin konu edildiği  “Konuşan Ekonomi”  programına konuk olan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Arif Parmaksız, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ve Ürgüp Ticaret ve Sanayi  Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aydın Nevşehir ekonomisini konuştu.

Sunuculuğunu Gökçe Bayraktar’ın yaptığı ve illerde bulunan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bağlı Oda ve Borsa Başkanlarının konuk edildiği programda illerin ekonomi k ve ticari gelişmeleri konu ediliyor.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ‘nda çekimleri gerçekleştirilen ve 15 Haziran Pazar günü saat 13.00’de Kanal 24 ekranlarında yayınlanacak olan programın tekrarı ise 17 Haziran Salı günü 01.30’da tekrarı yayınlanacak.

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.