banner461
banner195

Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel'den Basına Kahvaltı

Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel bu sabah Topuzluhan Resteurant ta Nevşehir Basınıyla Kahvaltıda bir araya geldi.

Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel'den Basına Kahvaltı
13 Şubat 2013 Çarşamba 12:03

banner143
Emniyet Müduru Mehmet Yüksel Nevşehir Basınıyla Ka
İlgili Galeriye Git
banner134

Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel ve beraberinde Şube Müdürleri ile birlikte Nevşehir Basınına verdiği kahvaltıda bir araya geldi.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen Kahvaltı sonrası Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel ve çok sayıda Nevşehir Basının katıldığı kahvaltıda Gazetecileri dinleyerek Beklenti öneri ve soruları kabul etti.

İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel Nevşehir de halkımızın güven içinde yaşamaları ve huzuru için ekibimizle birlikte var gücümüzle çalışıyoruz.Zaten ilimiz Nevşehir çok şükür bu konuda oldukça huzurlu bir şehir.İlimiz Nevşehir in Asayişi ve huzuru için siz gazeteci arkadaşlarımızla birlikte koordineli bir şekilde çalışmayı arzu ediyoruz.Bu bağlamda Siz gazeteci arkadaşlarımızdan benim bir istirhamım olacak.Aldığınız bir duyum ve dedikodu içeren bir haber konusunda benim ve arkadaşlarımın telefonları her zaman açık mutlaka teyit etmeden haber yapmayın.Bu şekilde kamuoyunu daha sağlıklı ve doğru haberle bilgilendirmiş olursunuz düşüncesindeyim dedi.
İl Emniyet Müdürü Yüksel kahvaltı sonrasında gazetecilerin sorularını dinleyerek cevaplandırdı.

FİB haber Merkezinden Fikret Çapacı nın Müge Anlı nın programına konu olan iki vatandaşımızın Avanos ta ki kayıp olayına ilişkin olarak sorusunada, bu konuda çok ciddi çalışmalarımız yürütülüyor amacımız bir an önce konunun aydınlığa kavuşmasıdır ve bu konudan da kimsenin şüphesi olmasın dedi.

Nevşehir İl emniyet müdürü Sayın Mehmet Yüksel ve Emniyet Şube Birim Amirleriyle teker teker tokalaşarak Nevşehir Basını birlikte fotoğraf çektirilerek ayrıldılar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.