banner461
banner195

Nevşehir Emre Besicilik’te Kurban Satışları Başladı

1980 yılından bu yana faaliyet gösteren Emre Besicilik, 36 yıllık geçmişiyle bu kurbanda birçok kurbanlığı satışa sundu.

Nevşehir Emre Besicilik’te Kurban Satışları Başladı
08 Ağustos 2016 Pazartesi 14:02

banner143
banner134
BÜYÜKBAŞ HAYVAN SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR...
EMRE BESİCİLİK Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer ERDOĞAN büyükbaş Kurbanlıkların satışa çıktığını belirterek, “Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla kurbanlık satışlarımız başlamıştır. Nevşehir’de sağlıklı ortamda kendi çiftliğimizde yetiştirdiğimiz kurbanlıkları müşterilerimize sunuyoruz. Kurbanlık satışının yanı sıra kurbanların kesimini de kendimiz yapıyoruz. Modern tesisimizde kasap, din görevlisi, temizlik ve ambalaj ekibi olmak üzere deneyimli ve tecrübeli kadromuzla vatandaşlarımıza kesim esnasında da hijyenik bir hizmet veriyoruz. Bunun yanı sıra açık büfe kahvaltı da sunuyoruz. Dileyen müşterilerimiz kurbanları kesilirken bir taraftan kahvaltılarını da yapabiliyorlar. Vatandaşlarımızı kurbanlık alımı için EMRE Besicilik’e bekliyoruz” diyerek Emre Besicilik’e davet etti.
NEVŞEHİR'DE KURBANLIKLAR EMRE BESİCİLİK’TE

Her yıl Kurban Bayramı’nda Nevşehir'in merkezi ile bir çok ilçesinden ve çevre illerden Emre Besicilik çiftliğine gelen vatandaşlar, kurbanlıklarını alıyorlar. Emre Besicilik; Nevşehir merkez Dedeman Oteli Arkası Cevizlioğlu Mevkinde geniş araziler üzerinde kurulu modern tesislerde hizmet veriyor.
Dedeman Oteli Arkası Cevizlioğlu Mevki

EMRE ERDOĞAN : 0 539 408 73 28

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
metin algül kavak kasabası - 3 yıl önce
patates var hayvan yemi tel 05452835051