banner461
banner195

Nevşehir Eski Milletvekili Ali Babaoğlu, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Tedavi gördüğü özel hastanede dün vefat eden 17. ve 18. Dönem Nevşehir Milletvekili Ali Babaoğlu için cenaze namazı öncesinde Nevşehir Valiliği önünde bir tören düzenlendi.

Nevşehir Eski Milletvekili Ali Babaoğlu, Son Yolculuğuna Uğurlandı
22 Ocak 2016 Cuma 17:57

banner143
Babaoğlu, Son Yolculuğuna Uğurlanıyor
İlgili Galeriye Git
banner134
Tedavi gördüğü özel hastanede  dün vefat eden  17. ve 18. Dönem Nevşehir Milletvekili   Ali Babaoğlu için  cenaze namazı öncesinde Nevşehir Valiliği önünde bir tören düzenlendi.

Nevşehir Valiliği önünde düzenlenen törene Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz,  İl Jandarma Komutanı  Jandarma Kıdemli Albay Metin Alkaya, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti  Nevşehir  eski Milletvekili Ahmet Erdal Feralan, siyasi parti temsilcileri,  belediye başkanları  ve  Ali Babaoğlu’nun  yakınlarıyla çok sayıda vatandaşı katıldı.

Burada düzenlenen törende 1967-1968 arasında Nevşehir Belediye Başkanlığı da yapan Ali Babaoğlu’nun özgeçmişi okundu ve daha sonra 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

86 yaşında vefat eden Ali Babaoğlu’nun  Türk Bayrağı’na sarılı naaşı daha sonra cenaze namazının kılınması için cenaze aracıyla  Kurşunlu Camii’ne götürüldü.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.