banner461
banner195

Nevşehir Gazze İçin Yürüyecek

Katil İsrail tarafından başlatılan katliamda Ramazan Ayı içinde yüzlerce masum Müslüman öldürüldü. Türkiye'de Gazze için 3 günlük yas ilan edildi. Batı'nın destek verdiği terörist İsrail Ordusu çocukların aralarında bulunduğu sivil halka yönelik başlattığı saldırılarını artırarak sürdürüyor.

Nevşehir Gazze İçin Yürüyecek
22 Temmuz 2014 Salı 14:01

banner143
banner134

25 Temmuz Cuma günü Nevşehir'de Cuma Namazı'nın hemen ardından başlayacak olan yürüyüş ve miting Nevşehir'deki siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları tarafından da destekleniyor.

Saat 14:00'te Borsa Kavşağı'dan başlayacak olan yürüyüş, Atatürk Bulvarı'ndan decam ederek telekom önünde kadar sürecek. Telekom önünde yapılacak olan mitingin sonunda eller semaya açılarak Filistin, Suriye, Arakan,D. Türkistan,Irak ve zulüm altında olan diğer Müslüman ülkeler için dua edilecek.

Önceki gece Gülbahçe önünde düzenlenen İsrail'i protesto gösterisinde yüzlerce Nevşehirli terörist İsrail ordusuna lanet yağdırmış, katilleri destekleyen bazı devlet başkanlarının maketleri yakılmıştı.

25 Temmuz Cuma günü yapılacak olan mitingle ilgili yapılan açıklamada, tüm Nevşehirliler mitinge ve duaya icabete davet edildi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.