banner461

Nevşehir Gençlik Merkezi Bayram Sonuna Açılacak

Nevşehir’in Spor alt yapısına çok önemli bir katkı sağlayacak olan yeni gençlik merkezinin bayram sonrasında hizmete gireceği bildirildi.

banner503
Nevşehir Gençlik Merkezi Bayram Sonuna Açılacak
04 Temmuz 2014 Cuma 19:03

banner143
banner134

 Bayram Sonuna Açılacak

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Spor alt yapısına çok önemli bir katkı sağlayacak olan yeni gençlik merkezinin bayram sonrasında hizmete gireceği bildirildi.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, geçtiğimiz günlerde yapılan incelemelerin ardından kabulü yapılan yeni gençlik merkezinin Ramazan bayramı sonrasında hizmete açılmasının planlandığını söyledi.

Yeni gençlik Merkezinin tefrişatı için çalışmaların hızla sürdürüldüğünü ve en kısa zamanda gençlik merkezinin gereksinimi olan tefrişat malzemesinin tedarik edileceğini kaydeden İl Müdürü Ünlüer, merkezin hizmete açılmasının öncesinde peyzaj çalışmalarının da yapılacağını ifade etti.

Engellilerin gençlik merkezinden çok rahat bir şekilde yararlanmalarının sağlanması amacıyla engelli yolu ve rampalarının yapılacağını, merkezin etrafında oluşturulacak olan kamelyalarda gençlerin ve ailelerinin hep birlikte dinlenebileceklerini de söyleyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, İl Müdürlüğü olarak yeni gençlik merkezinin en kısa zamanda faaliyete girmesi için gayret sarf ettiklerini bildirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.