banner461
banner195

Nevşehir Heyetinden BOTAŞ Genel Müdürü Özcan'a Ziyaret

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Ebubekir Gizligider ve Murat Göktürk, BOTAŞ Genel Müdürü Burhan Özcan’ı makamında ziyaret ettiler.

Nevşehir Heyetinden BOTAŞ Genel Müdürü Özcan'a Ziyaret
06 Mart 2018 Salı 19:34

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Ebubekir Gizligider, Murat Göktürk beraberinde Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün ve Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş ile birlikte BOTAŞ Genel Müdürü Burhan Özcan’a ziyaretlerde bulundu.

Nevşehir heyeti ziyarette Nevşehir Boğaz OSB ve Acıgöl Organize Sanayi Bölgesine doğalgaz bağlanması konularını görüştü.


AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ziyarete ilişkin açıklamasında; "Nevşehir heyeti olarak BOTAŞ Genel Müdürü Burhan Özcan’ı ziyaretimizde Nevşehir Boğaz ve Acıgöl OSB yatırımları konusunda istişarelerde bulunduk. Büyüyen Nevşehir Güçlü Türkiye için Durmak Yok hep birlikte Çalışmaya Devam" dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili
Ebubekir Gizligider'de; "Islah OSB, Acıgöl ilçemiz ve Acıgöl OSB’de doğalgaza geçiş için ilk adımları attık. BOTAŞ Genel Müdürümüz’ün yapıcı tavrı ve sanayicimizin gayretiyle bu hizmeti de şehrimize kazandıracağız" dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
doğan denli - 1 yıl önce
derinkuyu hep son planda belliki derinkuyu sahipsiz