banner461
banner195

Nevşehir Heyetinden TOKİ Başkanı Turan'a Ziyaret

Nevşehir Heyeti TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin'i Ziyaret etti.

Nevşehir Heyetinden TOKİ Başkanı Turan'a Ziyaret
01 Aralık 2017 Cuma 13:01

banner143
banner134
Nevşehir Heyeti TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin'i Ziyaret etti.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Ebubekir Gizligider, Murat Göktürk ve Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'den oluşan Nevşehir Heyeti TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan ve Jandarma Genel Komutanı Org. Arif Çetin'i Ziyaret ettiler.

Ziyaretlerinde Nevşehir'de yapacakları Projeler hakkında istişarelerde bulunuldu.

TBMM Başkanlık Divanı katip üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "​Büyüyen NEVŞEHİR için çalışmaya devam, Nevşehir heyeti olarak TOKİ Başkanı Mehmet Ergun Turan ile Jandarma Genel Komutanı Org. Arif Çetin’i ziyaretimizde Nevşehir projelerimizi istişare ettik. Nevşehir gelişiyor, Türkiye kazanıyor" dedi.


Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,"Dün Toki Başkanımız ve jandarma Genel Komutanımızı Nevşehir heyeti olarak ziyaret ettik. Son derece verimli görüşmeler oldu" dedi..

AK Parti Nevşehir Milletvekili  Ebubekir Gizligider ise, "NEVŞEHİR heyeti tam kadro olarak Jandarma Genel Komutanı Org. Arif ÇETİN ve TOKİ Bşk. Mehmet Ergun Turan ile yeni ve çok sürpriz müjdelerin peşindeyiz" dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mustafa gümüş - 12 ay önce
Garibanamı toki yapılacak zenginemi. Jandarmanın yeri çok iyi bir yer orada gariban ev alamaz. Acıgöl yolundan alır. 15 temmuz gecesi sokakta hep garibanlar vardı.
Avatar
Mali - 12 ay önce
Yeşilin dokunma