banner461
banner195

Nevşehir İHH’dan Eğitim-Bir-Sen’e Program Daveti

Bu hafta sonunda Nevşehir’de düzenlenecek olan “Ecdadın Torunları Nevşehir’de Buluşuyor” programına İlimizdeki Sivil Toplum Kuruluşlarını davet için İHH İl Temsilciliğinin ziyaretleri sürüyor.

Nevşehir İHH’dan Eğitim-Bir-Sen’e Program Daveti
12 Kasım 2014 Çarşamba 17:11

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Bu hafta sonunda Nevşehir’de düzenlenecek olan “Ecdadın Torunları Nevşehir’de Buluşuyor” programına İlimizdeki Sivil Toplum Kuruluşlarını davet için İHH İl Temsilciliğinin ziyaretleri sürüyor.

İHH İl Temsilcisi Baki Öncel ve Basın Sözcüsü Behçet Alkan ile İHH Gönüllüleri Memur-Sen’e bağlı Eğitim-Bir-Sen’i ziyaret etti.

Ziyarette Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir ve sendika yöneticileri tarafından karşılanan İHH Heyeti 15 Kasım 2014 Cumartesi günü Saat 19.00’da Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenecek olan programa tüm sendika üyeleri ve yöneticilerini davet ettiklerini söyledi.

Söz konusu program öncesinde bir de kermes düzenleneceğini ve kermesten elde edilecek gelirlerin tamamen hayır için kullanılacağını kaydeden İHH Nevşehir Temsilcisi Baki Öncel, kermese tüm Nevşehir halkının ilgi göstermesini beklediklerini belirtti.

İHH Heyetine ziyaretlerinden ve Program davetlerinden dolayı teşekkür eden Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, Programa destek ve katkı sağlayacaklarını söyledi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Türkmen diyarı Nevşehir - 3 yıl önce
Zalim Esad ve IŞİD'e karşı savaşan komutanlarla tanışmak için orada olacağım