banner461
banner195

Nevşehir İl Genel Meclis Başkanlığı'na Süleyman Özgün seçildi

30 Mart yerel seçimlerinde AK Parti'nin Nevşehir 1.Sıradan İl Genel Meclisi üyesi seçilen Süleyman Özgün,bugün Valilik binasında yapılan toplantıda Nevşehir İl Genel Meclis Başkanlığı'na Süleyman Özgün seçildi. Süleyman Özgün Kimdir?

Nevşehir İl Genel Meclis Başkanlığı'na Süleyman Özgün seçildi
07 Nisan 2014 Pazartesi 12:17

banner143
banner134
Nevşehir  İl Genel Meclisi’nin yeni başkanı Süleyman Özgün olurken daha sonra yapılan 1. Ve 2. Başkan Vekilliği görevlerine ise Mehmet Zağlanmış ve Serdal Pala seçildi.Nevşehir İl Genel Meclisi’nin yeni üyeleri şu şekilde: Başkan : Süleyman Özgün (AK Parti), 1. Başkan Vekili: Mehmet Zağlanmış (AK Parti), 2. Başkan Vekili Serdal Pala (AK Parti), Üyeler: Haydar Çiftçi (MHP), Mustafa Erdoğan (AK Parti), Derviş Hilal (MHP), Abdülsellam Göktaş (AK Parti), Musa Mutlu (AK Parti), Şaban Topuz (AK Parti), Tayfun Ceyhan (CHP), Ayşe Parmaksız (AK Parti), Hanifi Bostan (AK Parti), Hakan Yaman (AK Parti), Hilmi Ergene (MHP), Harun Çelik (AK Parti), Osman Kılınç (CHP), Akif Kabakçıoğlu (AK Parti), Azmi Önel (MHP), Abdullah Çalışkan (AK Parti), Derviş Kuzay (MHP) ve Aynur Asiltürk (AK Parti).


 

SÜLEYMAN ÖZGÜN KİMDİR?

1977 yılında Nevşehir' de doğdu. İlköğrenimini Cumhuriyet ilkokulunda, orta ve lise öğrenimini Nevşehir Lisesinde tamamladı. Üniversite eğitimini 1994-1998 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesinde tamamladı.

İŞ HAYATI

Üniversite öğrenimini tamamladıktan sonra 2000 yılında iş hayatına başlayan Özgün; ticari faaliyetlerinde ilkeli, titiz ve özverili duruşu ile Toptan ve Perakende Kömür Satıcılığı sektöründe ilimizde başarılı bir konuma ulaşmıştır. Faaliyetine hala devam etmektedir.

SİYASET

AK Parti Nevşehir İl ve İlçe Teşkilatlarının kurulmasının ardından Kapucubaşı Mahallesi Parti Temsilciliği ile siyasi hayatına başladı. 2003-2006 yılları arasında AK Parti Gençlik Kolları Yürütme Kurulu Üyeliği görevini yapan Özgün; 2012-2013 yılları arasında AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak siyasi hayatına devam etti. 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti İl Genel Meclisi Aday Adaylığı başvurusu için İl Yönetimindeki görevinden ayrıldı.

İlimize hizmet için Ak Parti Nevşehir  İl Genel Meclisi 1.Sıra Adayı olan Süleyman ÖZGÜN evli  ve iki çocuk babasıdır.

Yayıncı FİB Haber

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kadir - 4 yıl önce
Hayırlı uğurlu olsun
Avatar
surpriz - 4 yıl önce
Sn zaglanmisi bekliyorduk baskanliga nasil oldu boyle enteresan?
Avatar
Adem - 4 yıl önce
hayırlı olsun
Avatar
YERİNDE BİR KARAR - 4 yıl önce
süleyman özgün piyasada temiz ve dürüst bir arkadaş olarak bilinir.ayrım ve kayırma gözetmeden görevini layığı ile yapacaktır. işi rast gelsin yolu açık olsun
Avatar
mustafa kurugöllü - 4 yıl önce
süleyman özgün kardeşimize hayırlı olsun der yeni görevinde başarılar dilerim..
Avatar
NECMİ CANTEKİN - 4 yıl önce
süleyman özgün kardeşime ve tüm görev alan
ve seçilen il genel meclis üyelerine hayırlı
hizmetlerde bulunulması dileklerimle tebrik
eder sevgi saygilar sunarım.
Avatar
NECMİ CANTEKİN - 4 yıl önce
süleyman özgün kardeşime ve tüm görev alan
ve seçilen il genel meclis üyelerine hayırlı
hizmetlerde bulunulması dileklerimle tebrik
eder sevgi saygilar sunarım.
Avatar
Zafer taşezer - 4 yıl önce
süleyman özgün kardeşime yeni görevinde başarılar dilerim allah yolunu açık etsin.