banner461
banner195

Nevşehir İl Jandarma Komutanı Cavlak'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Nevşehir İl Jandarma Komutanlığı görevine atanan Jandarma Albay Yusuf Ziyaddin CAVLAK'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Nevşehir İl Jandarma Komutanı Cavlak'a Hayırlı Olsun Ziyareti
31 Ocak 2017 Salı 23:01

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mehmet Ali Tanrıver ve Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Nevşehir İl Jandarma komutanı Albay Yusuf Ziyaddin CAVLAK’ı makamında ziyaret etti. 

Nevşehir İl Jandarma Komutanlığı görevine atanan Jandarma Albay Yusuf Ziyaddin CAVLAK’ı makamında ziyaret eden Milletvekilleri ve Başkanlardan oluşan heyet, kendisine yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular.  

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini sunan Cavlak ise, heyet ile bir süre sohbet etti.  Şeref defterine düşüncelerini yazan ve Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Nevşehir Garnizon Komutanımıza yeni görevinde başarılar dileyip; aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi minnetle rahmetle yâd ettik" dedi. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.