banner461
banner195

Nevşehir İl Koordinasyon ve İl Su Yönetimi Kurulu Toplantısı Yapıldı

Nevşehir Valiliği 2016 yılı üçüncü dönem il koordinasyon kurulu toplantısı  valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Nevşehir İl Koordinasyon ve İl Su Yönetimi Kurulu Toplantısı Yapıldı
22 Ağustos 2016 Pazartesi 17:00

banner143
banner134
Nevşehir Valiliği 2016 yılı üçüncü dönem il koordinasyon kurulu toplantısı  valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ’ın başkanlığında toplanan il koordinasyon kurulu toplantısına vali yardımcıları, ilçe kaymakamları, belediye başkanları, yatırımcı kurum ve kuruluşların bölge müdürleri ile kurumların il müdürleri katıldı.
Vali AKTAŞ toplantıda yaptığı konuşmasında;
“2016 yılı üçüncü dönem il koordinasyon toplantısını yapmak, yatırımlarla ilgili konuların görüşülmesi ilgili hem 2016 yılının şuana kadarki yatırım durumumuzu ilgilendiren, hem de 2017 yılı yatırım konularını görüşerek koordinasyonu gerektiren tıkanmaların olduğu yerleri, sorunların olduğu yerleri çözüm ve önerileri hep beraber görüşeceğiz yine yatırımcı kuruluşlarımızın planlamalarını yaprken özellikle ilçe yatırımlarında ilçe kaymakamları ve ilçe belediye başkanları ile işbirliği halinde olarak bilgi alış verişlerinin faydalı olacağı kanatindeyim ben bu düşüncelerle toplantının hayırlı olmasını temenni eder 2016 yılı yatırımlarınında verimli geçmesini diliyorum.” dedi.
Toplantıda; 2016 yılı ikinci dönemin değerlendirilmesi, 2017 için teklif edilecek projelerin görüşülmesi, yatırımcı kurumların kurula bilgi sunumları ve koordinasyonu gerektiren konuların değerlendirilmesi ile ilgili konular görüşüldü.
Ayrıca toplantının devamında, Nevşehir su yönetimi koordinasyon kurulu toplantı kararları görüşüldü, katılımcı kurul üyeleri ile bilgi alış verişinde bulunuldu yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri istişare edildi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.