banner461
banner195

Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinden Basın Açıklaması

Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinden yapılan yazılı açıklamada , 6 Mart 2013 Çarşamba günü yapılan İl Genel Meclis Toplantısı hakkında şu bilgilere yer verildi.

Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinden Basın Açıklaması
07 Mart 2013 Perşembe 15:40

banner143
NEVŞEHİR İL ÖZEL İDARESİ BASIN AÇIKLAMASI‏
İlgili Galeriye Git
banner134
BASIN AÇIKLAMASI

 6 Mart 2013 Çarşamba günü yapılan İl Genel Meclis toplantısında 2012 Yılı Faaliyet Raporu okunup onaylandı.

7 Mart 2013 Perşembe günü saat 10.00’da yapılan ve Sayın Valimizin işlerinin yoğunluğu nedeniyle katılamadığı İl Genel Meclisi’nin olağan toplantısında,  İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdulkadir TATAR ve ilgili şube müdürleri hem raporun onaylanmasına teşekkür ettiler hem de meclis üyelerine 2012 Yılı Faaliyet Raporu ve 2013 yılı çalışma programıyla ilgili bilgi vererek soruları cevapladılar. İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Sayın Valimiz adına, şahsı ve İl Özel İdaresi adına meclise teşekkür etmiştir.

            İl Özel İdaresi Genel Sekreterinin Meclise hitaben yaptığı kapanış konuşmasında meclis üyelerinden her konuda meclis toplantılarını beklemeden, gerek kendilerinden gerekse vatandaşlardan gelebilecek her türlü tereddüt, endişe ve sorunları zaman mefhumu tanımadan sormalarını ayrıca çalışma esnasında karşılaştıkları her türlü soruyu sormalarını 24 saat telefonunun açık olduğunu, aranması halinde memnun olacağını ve anında gereğinin yapılacağını ifade etti.

NEVŞEHİR İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİĞİ


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Abidin - 5 yıl önce
genel sekreterin emekliliği dolmamış mıydı