banner461
banner195

Nevşehir İl Özel İdaresi Yeni Aracını Tanıttı

Nevşehir İl Özel İdaresi araç parkuruna yol yapım çalışmaları için 900 Milyar değerinde yeni bir araç alımı gerçekleştirdi.

12 Haziran 2013 Çarşamba 17:24

banner143
banner134

 Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdulkadir Tatar yeni alınan araç için Basın mensuplarına birde tanıtım töreni düzenledi.Tatar ilk olarak alınan aracın içine binerek kendisi kullanarak test etti.

Merhum Turgut Özal dönemi 1986 yılından kalma eski araçlarla bugünlere gelindiği ifade edilen Yol Yapım çalışmalarında kullanılan araç sök taklardan kurtulduklarını ifade eden Genel sekreter Tatar yeni aracımız Nevşehirimize hayırlı ve uğurlu olsun dedi.

 

İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdülkadir Tatar ise İl Özel İdaresi olarak çağın gereksinimlerine uygun hizmet verebilmek için özellikle son bir yıllık süreçte 4 milyon 600 bin lira tutarında hizmet aracı aldıklarını söyledi.

 

 

Özellikle son araç alımıyla doğrudan iş yapan araçların yenilenmesinin yapıldığını, böylelikle eski araçlara yapılan bakım masraflarının da büyük oranda düşüş sağlanacağını belirten Tatar,Avanos-Ürgüp ve Özkonak-Topaklı güzergahındaki yol çalışmalarının yaklaşık bir buçuk ay sonra asvalta hazır hale gelecektir dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
esnaf - 6 yıl önce
bi hevesle yaparsınız artık su cukur asfaltlarımızı :)
Avatar
ali - 6 yıl önce
o kadar makine alınıyor fakat işler yine başkalarına ihale ediliyor bunu anlamadım