banner461
banner195

Nevşehir İl Özel İdaresinden Mustafapaşa’ya yeni çöp kamyonu

Nevşehir'in Ürgüp ilçesine bağlı Mustafapaşa Köyüne İl Özel İdaresi tarafından köyün çöplerinin toplanması için 2015 model ford marka çöp kamyonu verildi.

Nevşehir İl Özel İdaresinden Mustafapaşa’ya yeni çöp kamyonu
15 Nisan 2015 Çarşamba 11:38

banner143
banner134

 1 yıl önce yapılan seçime girmeyerek kasabalığı düşen Mustafapaşa Köyüne İl Özel İdaresi tarafından köyün çöplerinin toplanması için 2015 model ford marka çöp kamyonu verildi.

Mustafapaşa Köyü Muhtarı Gültekin Kan: "Bugün itibari ile hizmet vermeye başlayan ve MUSTAFAPAŞA’da kullanılmak üzere gönderilen 2015 MODEL SON TEKNOLOJİ ile donatılmış çöp kamyonunun yenilenmesinde emeklerini esirgemeyen Nevşehir Milletvekilimiz Sayın Murat GÖKTÜRK’e, Nevşehir Valimiz Sayın Mehmet CEYLAN’a, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın İsmail CİHAN’a, İl Genel Meclis Başkanı Sayın Süleyman ÖZGÜN’e, Ürgüp Kaymakamımız Sayın Alper BALCI’ya Ürgüp Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Mustafa KILIÇ’a ,Ürgüp İl Genel Meclis Üyeleri Sayın Aynur ASİLTÜRK’e Sayın Abdullah ÇALIŞKAN’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mpaşa - 3 yıl önce
mustafapaşaya sahip çıkılması gerekli. bölgenin en eski ve geniş kapsamlı kültürel miras alanına sahip bölgedir. 100 yılların sivil emsalsiz sivil lilariye sahip bölgesi. yüzlerce tescilli bina mevcut . nevşehir valiliği ve turizm otoriteleri sahip çıkmalı. eserler tahrip oluyor kayboluyor. yeniden yapmak ve geri kazanmak mümkün değil.
Avatar
nevcity - 3 yıl önce
sayın muhtar bir tek bana teşekkür etmediğin kalmış