banner461
banner195

Nevşehir İş Dünyası Bu İftarda Buluştu

Civelek Otomotiv Firmasının Genel Müdürü Nevşehirli İş Adamı Ercan Civelek her yıl Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği iftar programını bu yıl da gerçekleştirdi.

Nevşehir İş Dünyası Bu İftarda Buluştu
15 Temmuz 2015 Çarşamba 17:09

banner143
Civelek Otomotiv Geleneksel İftar Yemeği‏
İlgili Galeriye Git
banner134

Nevşehir İş Dünyası Civelek Otomotiv Geleneksel İftar Yemeği‏nde buluştu.

Otomotiv ve Lastik sektörünün Nevşehir de ki lider kuruluşu ve son dönemlerde yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Civelek Otomotiv Firmasının Genel Müdürü Nevşehirli saygın İş Adamı Ercan Civelek iftar verdi.

Civelek Otomotiv lastik lojistik Bims imalat inşaat petrol sanayi ticaret limited Şirketi'nin Genel müdürü şehrimiz iş adamlarından Ercan Civelek tarafından tertiplenen geleneksel iftar programı düzenlendi...

Nevşehirli Genç İş Adamı Ercan Civelek İftar öncesi yaptığı konuşmada değerli misafirlerimiz ve tüm iş arkadaşlarımızla bir arada oruç açmanın mutluluğunu yaşadığını belirti. Yönetim kurulu adına, Tüm misafirlerine ve Grup şirketleri çalışanlarına katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Ayrıca Civelek Otomotiv limited şirketinin bayisi bulunduğu Lassa , Bridgestone , Bandag , Energizer üreticisi ve satıcısı olan Brisa Bridgestone Sabancı lastik sanayi A.Ş'nin Orta Anadolu Satış Temsilcisi Onur Taner'de tüm Civelek Otomotiv davetlilerine teşekkürlerini sundu. 

Civelek ayrıca, Tüm islam alemi ve Nevşehirli hemşehrilerinin yaklaşan Ramazan Bayramını tebrik etti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.