banner461
banner195

Nevşehir İşkur İl Müdürlüğüne Teşekkür…

İş Kurumu hizmetlerinin değerlendirilmesi, sorunlara çözüm aranması ve benzeri konular hakkında görüşmelerde bulunmak üzere Kamu İstihdam Hizmetlerinin Geliştirilmesi Operasyonu kapsamında İşkur İl Müdürleri ve yöneticilerine yönelik Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından Ankara Hizmet Binasında toplantı düzenlenmiştir.

Nevşehir İşkur İl Müdürlüğüne Teşekkür…
03 Haziran 2013 Pazartesi 20:11

banner143
banner134

 Dört gün süren toplantıda Daire Başkanlıkları tarafından bilgilendirme sunumları yapılmış ve 2012 Yılı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlükleri Performans Değerlendirmesi Ödül Töreni yapılmıştır.  İl Müdürlüklerinin kurs/programlardaki performansları, istihdam oranları, ödenek harcama durumları, açılan kurs/programların etkinliği ve yıllık hedeflere ulaşmada açılan programların süresinin uygun planlanıp planlanmadığı hususlarında ayrı ayrı değerlendirme yapılmıştır.

Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü genel değerlendirme kriterleri sonucunda 81 il içerisinde 28. olmuş, bireysel iş danışmanlığında da %92 lik bir başarı sağlayarak Türkiye 2.si olmuştur.  Toplantıya katılan Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü İlhan TEMEL ‘e 2012 yılında kurum hizmetlerinin yerine getirilmesinde İl Müdürlüğü olarak gösterilen üstün performans ve özverili çalışmalardan dolayı Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Dr. Nusret YAZICI tarafından teşekkür belgesi verilmiştir. Son olarak ise katılımcı İl Müdürlerinden Türkiye İş Kurumu hakkında görüş ve öneriler alınarak toplantı sonlandırılmıştır.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Buğra TEMEL - 5 yıl önce
sen cansın babacığımmmmmmmmmmmmmmmmm :)