banner461
banner195

Nevşehir Islah OSB'deki Cami Ne Zaman Tamamlanacak?

17 Aralık 2011 tarihinde Nevşehir Islah Organize Sanayi Bölgesinde hayırsever iş adamlarının katkılarıyla yapımına başlanılan inşa halindeki caminin beton atma hazırlığı yapılan büyük kubbe iskelesi ve kalıplar çökmüş ve olayda bir vatandaşımız hayatını kaybetmişti.

Nevşehir Islah OSB'deki Cami Ne Zaman Tamamlanacak?
27 Ağustos 2014 Çarşamba 20:37

banner143
banner134

 Cami Ne Zaman Tamamlanacak?

NEVŞEHİR(MHA) 17 Aralık 2011 tarihinde Nevşehir Islah Organize Sanayi Bölgesinde hayırsever iş adamlarının katkılarıyla yapımına başlanılan inşa halindeki caminin beton atma hazırlığı yapılan büyük kubbe iskelesi ve kalıplar çökmüş ve olayda bir vatandaşımız hayatını kaybetmişti.

Olay sonrası Başta Organize Sanayi Bölgesi olmak üzere tüm Nevşehir’de büyük üzüntü ve yas vardı. O günden bu güne Cami inşaatı öylece durmuş herhangi bir ilerleme sağlanmamıştı. Bu konuda Özel Organize Sanayi Bölgesindeki hayırsever iş adamları el atarak Cami inşaatı çalışmaları sürüyor. .

Camii inşaatının bir an önce tamamlanarak camiinin ibadete açılması için organize sanayi bölgesindeki yatırımcıların büyük bir gayret gösterdikleri gözleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hüsameddin damdauyur - 4 yıl önce
para virin yapılsın.okadar.amma hep aynuı adamlar vermesin.
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
yavaş yavaş yapılır. diyanet bu işe el atsın amma nerde. bırakın camiyi özel organize sanayide kaç kişi ekmek yiyor nevşehir belediyesi gelip çöpleri toplamıyor. kaldı ki cami yapılsın....