banner461
banner195

Nevşehir Jandarmasından Motosikletlere sıkı denetim

Nevşehir Jandarma Komutanlığı Trafik ekipleri tarafından merkez ilçeye bağlı Kavak kasabasında motosiklet denetimleri yaptı.

Nevşehir Jandarmasından Motosikletlere sıkı denetim
22 Ocak 2014 Çarşamba 19:27

banner143
Nevşehir Kavak kasabasında jandarma motor topladı
İlgili Galeriye Git
banner134
Son günlerde Nevşehir ve genelinde meydana gelen trafik kazaları nedeniyle jandarma tarafından sıklaştırılan denetimler vatandaşların takdirini topluyor.

Nevşehir Jandarma Komutanlığı Trafik ekipleri denetimlerde Nevşehir merkez ilçeleri ve beldelerinde bulunan tescilsiz ve plakasız motosikletleri trafikten men ediyor. Kazaları ve olası suçları önlemek adına, plakasız motosikletleri toplandığı bildirdi. Yetkililer bu uygulamaların günlük uygulanacağını dikkat çekerek aksi halde plakasız ve tescilsiz motosikletlere 2918 Karayolları Trafik kanunun 23. Maddesi gereği araçta plaka bulundurmamaktan 77 TL para cezası ve araçlarının trafikten men cezası alacağını kaydetti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kapadokyaLı - 4 yıl önce
çok iyi yapıyolar kasksız binen hız yapanları n motorlarını bağlasınlar özellikle göreme uchisar yolu üzerinde çok hız yapıyolar...
Avatar
r.c - 4 yıl önce
jandarmamızdan allah razı olsun
Avatar
Kapadokya - 4 yıl önce
Bi motor zevkimiz var onuda elimizden alın zaten :(
Avatar
yüksel - 4 yıl önce
cenderme yazın gelse çok daha iyi olacak kış kış motoramı binilir....
Avatar
motor - 4 yıl önce
365 gün yapın bu denetimleri destekliyorum...
Avatar
dgn - 4 yıl önce
polisimizde bi zahmet aynı uygulamayı şehir merkezinde yapsın
Avatar
Polis nerde - 4 yıl önce
ilçelerde takib iyi il merkezinde ise büyük beygirli motorlar trafiği alt üst ediyor polis den ses yok.hem sesi de rahatsız edici hasta var bebek var ama polis duyarsız.pazar gün beğendik kavşağında 8-10 tanesi toplanmış ambulans geliyor yol bile vermiyorlar.polise haber verince arabalarımız arkasında yetişemişyor kaza tehliksi oluyor diyorlar.kardeşim arkasından yetişemiyorsanız mobeseden de mi göremiyorsunuz.godoman çocuklarına ceza yazmaya cesaret edemiyoruz demiyorlar tabi.
Avatar
Necati Alevli - 4 yıl önce
ayda yılda bi motora biniyoz onuda kısıtlıyonuz bu kadar sıkılması bencee hatalı yapılmaması gereken şeyler yapanların mtooru baglansın bizimki değil. 1 milyarlık motora 3 milyar ceza yazılması saçma değil mi ?
hız yapıp milleti tehlikeye sokan motorlar bağlanması gerek .