banner461
banner195

Nevşehir Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Daşlıca’dan Teşekkür

Nevşehir Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Necati Daşlıca, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen oda genel kuruluna katılan tüm oda başkanlarına ve üyelerine teşekkür etti.

Nevşehir Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Daşlıca’dan Teşekkür
20 Şubat 2014 Perşembe 18:32

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Necati Daşlıca, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen oda genel kuruluna katılan tüm oda başkanlarına ve üyelerine teşekkür etti.

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar odaları birlik başkanlığı M. Zayi Bulaner toplantı salonunda geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Kahveciler ve Lokantacılar odası olağan genel kurulunun büyük bir olgunluk içerisinde tamamlandığına değinen Başkan Daşlıca, genel kurula katılan başta Esnaf odaları birlik Başkanı İsmail Ördü’ye, oda başkanlarına ve Nevşehir’de faaliyet gösteren kahveci ve lokantacı esnaflarına teşekkür etti.

Bu arada Kahveciler ve Lokantacılar odasında genel kurulun ardından görev dağılımı da yapıldı.

Odanın yeni yönetiminde yapılan görev dağılımı sonrasında; Necati Daşlıca (Başkan), İbrahim Araboğlu (Başkan Vekili), D. Mehmet Doğan, Yahya Uslu, Birol Çopur, Mehtap Dalkılıçer, Abbas Uysal yönetim kurulu üyeliklerine getirildi.

Odanın Denetim Kurulu Başkanlığına ise İsmail Tanrıkulu getirildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hayırlı olsun - 4 yıl önce
hayrlı olsun sayın baskanım