banner461
banner195

Nevşehir Kale Mahallesi İçin Muhteşem Proje Geliyor...!

Nevşehir Kale Mahallesi İçin Tarihi Müze kent projesi çalışmalarında sona gelindi.Nevşehir ve Kapadokya Bölgesi için çok büyük ve çılgın bir proje bizleri bekliyor müjdesini şimdiden verebiliriz....

Nevşehir Kale Mahallesi İçin Muhteşem Proje Geliyor...!
16 Ocak 2014 Perşembe 20:44

banner143
NEVŞEHİR KALE MAHALLESİ TARİHİ MÜZE KENT PROJESİ İNCELEME ÇALIŞMALARI
İlgili Galeriye Git
banner134
Sıkı Dur Nevşehir Muhteşem Proje Geliyor...!

Dizayn-e Mimarlık işletme sahibi Mimar Evren Küçükdoğan ve beraberindeki heyet tarafından Nevşehir Kale mahallesinde tarihi müze kent projesi için ilk aşama teknik incelemeleri gerçekleştirildi.

Nevşehir ve Kapadokya Bölgesi için çok büyük ve çılgın bir proje bizleri bekliyor müjdesini şimdiden verebiliriz....

Konu hakkında FİB Haber Merkezimize açıklamalarda bulunan Mimar Evren Küçükdoğan, Nevşehir belediyesi strateji geliştirme müdürlüğü teknik personeli ile gerekse kendi bünyemizdeki teknik personel ile burada nasıl bir proje olması gerektiğini irdeleyip yaptığımız inceleme ve araştırmalar sonrası topladığımız veriler ışığında düşünce ve fikir projelerimizi Sayın Nevşehir Belediye Başkanımız Hasan Ünver’e  ileteceğiz dedi.Sayın Belediye Başkanımızın son şekil vererek, karar vereceği uygulama ile kimsenin hayal edemeyeceği muhteşem bir proje bizleri bekliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan - 4 yıl önce
nevar neyok yıkın.şimdide müzeymiş..ne kaldı kale çevresinde hasanın heykellerini diksinler bakar bakar iyi şeyler düşünürüz..tabi bunu yayınlamazsınız..
Avatar
nevşehir - 4 yıl önce
nevşehirin tarihi yok oldu orda şimdi projeymiş hikaye bunlar seçim zamanımı aklınıza geldi. bu sefer sana oy yok hasan bey. oylar varola bu sene...
Avatar
Evren Küçükdoğan - 4 yıl önce
Belediye başkanı Sn.Hasan Ünver Nevşehir için birçok projede gerçekleştirmiştir,ideolojik düşüncelerle karalamak yerine saygın bir tarz ile eleştirmek daha doğru olur yani birazda yiğidi öldür hakkını yeme diye düşünüyorum,sonuçta karşımızda bir resmi devlet büyüğümüz var,ne olursa olsun herşeyin başı sevgi ve saygıdan geçer,size göre yanlışlar neyse onu eleştirirseniz bizlerde anlarız,en azından bana göre vizyon sahibi bir başkanı var Nevşehir'in
Avatar
Y.ÜNAL - 4 yıl önce @aslan
sn. aslan ata yadigarı diyorsunuz. eminim sizin atanızda orada oturuyordu. peki atalarınız oraları terk ettıkten sonra ne kadar sahiplendiniz ne kadar bakımlarını yaptınız. kimse yapmadı ve virane oldu. pislik yuvası oldu. sonra belediye oraları yıktı, temizledi. restore olabilecek binalara hiç dokunmadı. ayrıca incelerseniz orada cok buyuk bır yer altı şehri olduğunu ve oranın kaymaklı derinkuyu vb. diğer yerler gibi gün yüzüne cıkarılması ve turizm kazandırılmasının neresi kötü anlayamadım. bana kalırsa siz objektif düşünmüyorsunuz. ayrıca bu proje vb. diğer projeleri hiç bir başkan yapıpta yanında götürmeyecek yani nevşehirimize kalacak. nacizane fikrim bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederim. ayrıca söz konusu mimarında hakkını yemeyin. biraz araştırırsanız çok güzel işlere imza attığını göreceksiniz.
Avatar
tahir uz - 4 yıl önce
hani kardeşim villalar yapılacaktı buraya güzel bir ışıklandırmayla uçhisardaki o görüntü verilecekti kaleye? noldu o projei. şimdide müzemi olacakmış bumu çıktı fibhaber ?şimdide ??
Avatar
hasan by - 4 yıl önce @hasan
katılıyorum size kale mahallesinden eser yok
Avatar
olsa olsa hava gazıdır - 4 yıl önce
seçim dönemi balonları bunlar insanları kör zannediyorlar
Avatar
cavit - 4 yıl önce @hasan
kalede evmi braktınız taşmı ulan bitane taş bitane demir mi kaldı müze olacak orda olsa olsa anca insanların içki fuhuş yapacağı yer olur başkada bişey olmaz .bunu ister yayınla ister yayınlama sana kalmış..