banner461
banner195

Nevşehir Karasoku'da Yıkım Bahara Kaldı

Nevşehir İl Merkezinde Kale civarındaki mahallelerde uygulanan civarındaki eski yerleşim alanlarında da Kentsel Dönüşüm ile alakalı belediyenin hak Sahibi vatandaşlarla görüşmeleri aralıksız Sürüyor.

Nevşehir Karasoku'da  Yıkım Bahara Kaldı
17 Kasım 2014 Pazartesi 17:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR (MHA) Nevşehir İl Merkezinde Kale civarındaki mahallelerde uygulanan civarındaki eski yerleşim alanlarında da Kentsel Dönüşüm ile alakalı belediyenin hak Sahibi vatandaşlarla görüşmeleri aralıksız Sürüyor.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kapsamında Şu ana Kadar 3 bine yakın hak Sahibi ile görüşmelerde bulunulduğunu kaydeden Kentsel Dönüşümden Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Şımarmaz, Görüşmede bulunulan hak sahiplerinden yarısının sözleşme imzaladığını belirtti.

Seçimlerden sonraki süreçte hareketlenecek olan Karasoku kentsel dönüşüm projesinde anlaşma sağlanan konutların yıkımı yapılırken, bir yandan da hak sahipleri ile görüşmelerde devam edecek. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
:) - 4 yıl önce
Kac bahar gecer daha. Hangi bahardan bahsediyorsunuzz..
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
zaten ne zaman adam akıllı iş yaptılarda ? valla sinirden gülüyom yaa kendilerine güldürüyo bunlar
Avatar
yorum - 4 yıl önce
şehrin ortasında rezalet bir manzara. kaç yıldır ne imar verilir ne de yıkılıp yeniden yapılır. hangi şehrin çarşısının ortasında böyle yarısı yıkık yarısı da bakımsızlıktan yıkılmak üzere olan bir yer bulursunuz? lütfen bir an önce yıkıma ve daha önemlisi yerine ne yapılacaksa onu yapmaya başlayın. bizi şehrimizden memleketimizden utanmaktan kurtarın artık.
Avatar
MARKAKÖY LÜ - 4 yıl önce
belki̇ 14 bahar gecer.markaköy
Avatar
GENE - 4 yıl önce
seçim gene karasoku şaşirmadik geçiniz efendim
Avatar
kim - 4 yıl önce
plansız proğramsız iş olur kötü olunca ya birine ya bi daireye suç atarlar olup biter, bu proje olmaz olamaz , 2019 seçimlerine kadar görüşmeler sürer
Avatar
talihsiz kul - 4 yıl önce
1991 yılında herikli mahallesinden müstakil ev aldık tamirat yaptırmak için belediyeye müraacat ettiğimizde yıkım bölgesi olduğu için izin olmadığını söylemişlerdi 23 bahar geçtiii :d ne 23ler görecez daha
Avatar
fatma - 3 yıl önce
karasoku herikli meteris rezalet hiç gören yok millet vekilleri gene gelir inşaalah akp binasına 10 senedir varmaktan belediyeye sormaktan ben utanır oldum