banner461
banner195

Nevşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi‏

Nevşehir Gençlik Meclisi Başkanı Muhammed A. KOÇAK yaptığı açıklamada; “Nevşehir Belediyesi’nin de destekleriyle şehrimizde yaşayan gençlerimize bu bilinci aşılamak daha bilinçli bir nesil yetişmesine örnek olacaktır. Artık engelli kardeşlerimiz evlerine kapanıp toplumdan uzak bireyler olmayacaklar tam tersi toplumla iç içe bir birliktelik oluşturacaklar.

Nevşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi‏
15 Şubat 2014 Cumartesi 19:15

banner143
banner134

 DUYARLI GENÇLİK ENGELSİZ TOPLUM

Nevşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi

 

Nevşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Genç Dostu Adaylar & Genç Dostu Kentler kampanyasının çalışmaları devam ederken, diğer bir yandan Nevşehir Belediyesi’nin yakın zamanda hizmete geçirmiş olduğu özel insanlar eğitim merkezi ile ortaklaşa bir proje yürütmeye hazırlanıyor.

DUYARLI GENÇLİK ENGELSİZ TOPLUM sloganı ile gençlere sosyal sorumluluk bilincini aşılayarak bilinçli bir toplum olmayı hedefleyen proje çok yakında uygulamaya geçecek.

            Nevşehir Gençlik Meclisi Başkanı  Muhammed A. KOÇAK yaptığı açıklamada; “Nevşehir Belediyesi’nin de destekleriyle şehrimizde yaşayan gençlerimize bu bilinci aşılamak daha bilinçli bir nesil yetişmesine örnek olacaktır. Artık engelli kardeşlerimiz evlerine kapanıp toplumdan uzak bireyler olmayacaklar tam tersi toplumla iç içe bir birliktelik oluşturacaklar.

Bu tür projeleri çok önemsiyoruz ve ilerleyen zamanlarda daha çok sosyal sorumluk projeleri hazırlayıp şehrimize katkı sağlamak istiyoruz. Proje kapsamında ilimizdeki üniversite ve lisede okuyan gençler her hafta düzenli bir şekilde özel insanlar eğitim merkezini ziyaret ederek orada bulunan engelli kardeşlerimizle zaman geçireceğiz. Bu şekilde özel insanlarımızı daha iyi anlamayı hedeflemekteyiz. Bu çalışmada yer almak isteyen bütün genç kardeşlerimizi Nevşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi’ne bekliyoruz. Aynı zamanda Yürütme Kurulu üyemiz Eşref Bilge UĞURLU’ya çalışmalarımızdaki desteklerinden ve özverisinden dolayı teşekkür ederim.” Dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.