banner461
banner195

Nevşehir Kızılay'da Hedef 15 Bin Üniteyi Aşmak

Nüfusuna oranla Türkiye genelinde en çok kan bağışı toplayan Kızılay Şubesi olan Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığı 2015 yılında hedefini belirledi.

Nevşehir Kızılay'da Hedef 15 Bin Üniteyi Aşmak
07 Ocak 2015 Çarşamba 16:50

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nüfusuna oranla Türkiye genelinde en çok kan bağışı toplayan Kızılay Şubesi olan Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığı 2015 yılında hedefini belirledi.

2014 Yılı genelinde 12 bin ünite kan bağışı toplayan ve bir önceki sene ile aynı oranı tutturan Kızılay Nevşehir Şubesi yeni yılla birlikte hedefini yılsonuna kadar 15 bin ünite kan bağışı toplamak olarak koydu.

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, Kan bağışı konusunda tüm ülkeye örnek bir hassasiyet sergileyen tüm kan bağışçılarına ve Nevşehir halkına teşekkür ederken, “2015 Yılında hedeflerimizi daha büyüttük. Son iki yılda 12 bin ünite dolayında kan bağışında bulunan halkımızın 2015 yılında Kızılay Kan Merkezimize bu konuda daha hassas bir yaklaşım içerisinde olmasını umut ediyoruz. Hedefimiz yılsonuna kadar 15 bin Ünite kan bağışı toplayarak birkaç yıldır Türkiye genelinde kan bağışı konusunda Nevşehirli halkın gösterdiği duyarlılığı devam ettirmek olacak” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.