banner461
banner195

Nevşehir Kurşunlu Camii’nde Şehitler İçin Hatim-i Şerif Okundu

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü dolayısıyla Nevşehir Kurşunlu Camii’nde sabah namazında şehitler için hatim-i şerif okundu.Programa AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz’ün yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı....

Nevşehir Kurşunlu Camii’nde Şehitler İçin Hatim-i Şerif Okundu
18 Mart 2016 Cuma 11:25

banner143
banner134

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü dolayısıyla Nevşehir Kurşunlu Camii’nde sabah namazında şehitler için hatim-i şerif okundu.
Programa AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz’ün yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Namaz çıkışında vatandaşlara süt ve poaça ikramında bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, ”Şüheda torunları olarak bizler; insanlara, İslam’ a, yüce kitabımız Kur’ an’ a ve Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (sav)’ e her zaman hizmetkâr olmak ve vatanın milletin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden kahraman şehitlerimize ve fedakar gazilerimize şükran ve minnet duyuyoruz. Rabb’ im rahmetiyle mekanlarını Cennet, ruhlarını aziz eylesin. Bizler bu sorumluluk ve bilinçle atalarımızın aziz hatırası olan vatanımız, milletimiz için hep birlikte canla başla, el ele çalışacağız.” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.