banner461
banner195

Nevşehir Lara Kolejinde Formula 1 Heyecanı Yaşandı

Nevşehir Özel Lara Koleji’nde Formula 1 yarışlarının heyecanı yaşandı. Lara Koleji bahçesinde düzenlenen yarışa 45 araç ve sürücüsü katıldı.

Nevşehir Lara Kolejinde Formula 1 Heyecanı Yaşandı
17 Aralık 2012 Pazartesi 17:19

banner143
banner134

 Lara  Koleji sosyal etkinlikleri kapsamında ilk okul  zümresinin gerçekleştirdiği uzaktan kumandalı araba yarışı, öğrenciler tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı.  Zevkli, eğlenceli ve kıran kırana geçen yarışlarda yarışmacılar ve yarışmayı izleyenler büyük heyecan yaşadı.  İlkokul  öğrencilerine yönelik yapılan ve yaklaşık 45 arabanın katıldığı yarışmada öğrencilerin gayreti görülmeye değerdi. Kıyasıya bir mücadele sergileyen öğrenciler, zorlu parkuru en iyi derecede tamamlamak için  çaba gösterdi.

·       LARA KOLEJİ’NDE UZAKTAN KUMANDALI ARABA YARIŞLARI YAPILDI
Yarışmayı organize eden Lara Koleji ilkokul kısmı müdür yardımcısı Mustafa Aşık  “Lara Koleji olarak sosyal etkinlikler içerisinde düzenlediğimiz uzaktan kumandalı araba yarışına öğrencilerimiz çok büyük ilgi gösterdi. Yarışmaya katılan öğrencilerimiz hazırladığımız  zorlu parkurda sınıf arkadaşlarının desteklerini de alarak yarışı tamamlamaya çalıştılar. Lara Koleji olarak öğrencilerimize yönelik keyifli ve eğlenceli programlar yapmayı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu. Yarışmada dereceye giren öğrencilere başarı belgesi ve hediyeler verildi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.