banner461

Nevşehir Mahmut Sami Ramazan İlim ve Kültür Vakfı'ndan Milletvekillerine Ziyaret

Nevşehir Mahmut Sami Ramazan İlim ve Kültür Vakfı üyeleri ve Vakıf bünyesindeki Dernek yöneticileri Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti Nevşehir Milletvekillerini ziyaret ettiler.

Nevşehir Mahmut Sami Ramazan İlim ve Kültür Vakfı'ndan Milletvekillerine Ziyaret
12 Ocak 2016 Salı 16:11

banner143
Mahmut Sami Ramazan İlim ve Kültür Vakfı'ndan Nevşehir Milletvekillerine Ziyaret
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir Mahmut Sami Ramazan İlim ve Kültür Vakfı üyeleri ve Vakıf bünyesindeki Dernek yöneticileri Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz , Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider'i ziyaret ettiler.

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan AK
 Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Divan Katip Üyesi Eczacı Mustafa Açıkgöz, "Nevşehir Mahmut Sami Ramazanoğlu İlim ve Kültür Vakfımızın üyelerimizi ve vakıf yöneticilerimizi ağırlamaktan şeref duyduk" dedi. Ziyarette konuklarıyla bir süre görüşen Açıkgöz, onlarla hasbihal edip sıkıntılarını dinledi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe komisyon üyesi Av. Ebubekir Gizligider de ; " Nevşehir Mahmut Sami Ramazan İlim ve Kültür Vakfı üyeleri ve Vakıf bünyesindeki Dernek yöneticilerimizi Mecliste misafir ettik, istişarelerde bulunduk. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz" dedi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.