banner461
banner195

Nevşehir Makamı Konteynır’a Taşındı

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, geçtiğimiz iki gün Ankara’da çeşitli temaslarda bulundu. Şehre gelir gelmezde soluğu Nevşehir Devlet Hastanesi inşaat sahasında aldı.

Nevşehir Makamı Konteynır’a Taşındı
13 Haziran 2014 Cuma 17:25

banner143
banner134

 Makam Konteynır’a Taşındı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, geçtiğimiz iki gün Ankara’da çeşitli temaslarda bulundu. Şehre gelir gelmezde soluğu Nevşehir Devlet Hastanesi inşaat sahasında aldı.

Nevşehir’de 30 Mart yerel seçimlerinin ardından uzun bir süre hayırlı olsun ziyaretlerini Nevşehir Belediye binasındaki makamında kabul eden ve hemen ardından Nevşehir Devlet Hastanesi bahçesinde başlatılan çevre düzenleme çalışmaları nedeniyle yoğun günler geçiren Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in makamı artık bir Konteynır.

Sabahın erken saatlerinden itibaren Nevşehir Devlet Hastanesi bahçesindeki çevre düzenleme çalışmalarını bire bir takip etmek üzere buraya gelen Başkan Ünver, artık belediye makam odasını adeta unuttu.

2 Aya yakın bir süredir Konteynırı kendisine makam edinen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver gecenin geç saatlerine kadar burada süren çalışmaları esnasında kendisinden randevu isteyenlerin sıkıntılarını, önerilerini burada dinliyor.

Ramazan ayına kadar bitirilmesi planlanan ancak daha da uzun sürebileceği gözlenen Nevşehir Devlet Hastanesi bahçesindeki çevre düzenleme çalışmaları tamamlanıncaya kadar da Başkan Ünver’i belediyedeki makam odasında değil, işte bu konteynır ya da çalışmaları denetlerken bulabilmeniz mümkün.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşrhirli - 4 yıl önce
Calışmaz diyenler utansın yüz yok gerci
Avatar
cilalı ibo - 4 yıl önce
parlasın bol cilalı.............
Avatar
mavi yapi mahmut - 4 yıl önce
KonteynerİDA biz yapmisiz :-D
Avatar
Eğitimci - 4 yıl önce
sanırsın yeniden hastane yapıyor. yapılan ne kardeşim büyütmeyin hastane bahçesinde düzenleme yapılıyor. bunlar reklam kokan harketler...
Avatar
hizmetli - 4 yıl önce
hizmet eğitimi almayanlara önemle duyrulur...
Avatar
kamil ordu - 4 yıl önce
hastanemiz yapılalı 10 yıl oldu 10 yıldır degişen yollar... inşaattan önce yol projesi yapılır bizdede 10 yıl sonra buraya ulaşım zor yol yapalım olur.biz genede teşekkkür edelim emegi geçenlere ama bu son çalışma olur bir 20 yıl kullanalım iş yapacam diye milletin parasını projesiz yere harcamayalım.
Avatar
Tebrik...ve teşekkür.... - 4 yıl önce
sahaya inme diye ben buna derim.önceki yıllardan daha da ilgili ve alakalı görüyorum başkanı.nevşehire yapmış olduğu hizmetlerden dolayı bir vatandaş olarak teşekkürlerimi sunuyorum.
Avatar
niğdeli - 4 yıl önce @Tebrik...ve teşekkür....
yoksa bir niğdeli nevşehirden milletvekili olabilir