banner461

Nevşehir MHP Teşkilatına Adana ve Mersin'den Nezaket Ziyareti

MHP Adana İl Baskanı Yusuf Baş ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşcı ve MHP Milletvekili Mehmet Varol'u ziyaret etti.

banner503
Nevşehir MHP Teşkilatına Adana ve Mersin'den Nezaket Ziyareti
15 Ağustos 2015 Cumartesi 16:49

banner143
banner134
Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesinde yarın başlayacak 52. Ulusal ve 26. Uluslararası Hacıbektaş Veli Anma Kültür ve Sanat etkinliklerine katılmak üzere Nevşehir’e gelen MHP Adana İl Baskanı Yusuf Baş ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşcı ve MHP Milletvekili Mehmet Varol'u ziyaret etti.

MHP Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol ve İl Başkanı Göksel Taşçı ziyaretten ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi.


Samimi bir ortamda gerçekleşen nezaket ziyaretinde ülke gündemi ve yaşanan terör olaylarıda konuşuldu. Heyete günün anısına Bozkurt hediye takdim edildi.

MHP Adana İl Baskanı Yusuf Baş ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz daha sonra Derinkuyu ilçesine giderek Derinkuyu yeralti kentini ve sonrasında Derinkuyu Belediye Başkanı Ahmet Balcı'yı da makamında ziyaret ettiler.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Cc - 5 yıl önce
Resimdeki kişi Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü. Haberin içeriğinde hiç bahsedilmiyor. Hoşgeldin başkan...