banner461
banner195

Nevşehir Milletvekili Gizligider'den Şehidin Ailesine Ziyaret

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, şehit polis memuru Hasan Patır'ın Topkalı'da ki ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Nevşehir Milletvekili Gizligider'den Şehidin Ailesine Ziyaret
13 Temmuz 2017 Perşembe 16:33

banner143
banner134
 AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, şehit polis memuru Hasan Patır'ın Avanos ilçesine bağlı Topkalı köyündeki ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Aileye tekrar başsağlığı dileyen Gizligider, "Sizler ülkemizin, Türkiye'nin istiklali, güvenliği, huzuru için canını seve seve feda eden kardeşimiz Hasan'ın bize emanetisiniz, sizlerin her zaman yanınızdayız. Şehidimizin aziz hatırasını hep birlikte yad ediyoruz. Şehidimize bir kez daha rahmet diliyorum, mekanı cennet olsun" dedi. 


Gizligider, "Kahramanmaraş'ta kalp krizi sonucu şehit olan Nevşehir'in Avanos ilçesine bağlı Topaklı köyü nüfusuna kayıtlı polisimiz Hasan PATIR'ın ailesini ziyaret edip, başsağlığı dileyerek acılarına ortak olduk" dedi.

Gizligider'in İkinci Durağı Çalış Belediyesi Oldu...

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider'i Belediye girişinde karşılayan Çalış Belediye Başkanı Alpaslan Özer, “İlimiz, ilçelerimiz ve Çalış kasabamıza bir fazla hizmet getirme noktasında hep birlikte omuz omuza çalışacağız” dedi.

Çalış Belediye Başkanı Alpaslan Özer'in belediyede konuğu olan Gizligider'de ziyarete ilişkin açıklamasında; Başkanımız Alpaslan Özer'le Çalış Kasabamıza yaptigimız hizmetleri ve yapacaklarımızı konustuk. Ak Belediyecilik kendini her zaman belli ediyor. Halkımızın memnuniyeti yüzünden belli oluyor.dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.