banner461
banner195

Nevşehir Milletvekili Menekşe G20 Zirvesi için Arjantin'de...

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Yücel Menekşe, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığındaki heyetle Arjantin'e gitti.

Nevşehir Milletvekili Menekşe G20 Zirvesi için Arjantin'de...
02 Aralık 2018 Pazar 15:59

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Yücel Menekşe, G20 Liderler Zirvesinde Türkiye'yi temsil etmek üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığındaki heyette Arjantin'e gitti. 

Ziyarete ilişkin AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Yücel Menekşe, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; " Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Dünya'nın en önemli ekonomilerinin liderleri olan G-20 Liderler Zirvesi için Arjantin'in başkenti Buenos Aires'ta heyetimizle birlikte zirveye katılmak için yerimizi aldık. Şuan G20 Liderler Zirvesi için Sayın Cumhurbaşkanımızla Arjantin'deyiz." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın heyetiyle birlikte Arjantin'e giden AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Yücel Menekşe beraberinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı (Ekonomi İşleri Başkanlığı) | Mersin Milletvekili Lütfi Elvan,  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı (Sosyal Politikalar Başkanı) / AK Parti İstanbul Milletvekili Dr. Betül Sayan Kaya, Konya Milletvekili-AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Selman Özboyacı, AK Parti Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı / Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Ensar Topçu, İstanbul Milletvekili Av. Serkan Bayram G-20 Liderler Zirvesi öncesinde Buenos Aires'te şehir turu anısına bu fotoğrafı çektirdiler.

Menekşe'nin Pazartesi günü Türkiye’ye dönmesi bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.