banner461
banner195

Nevşehir Milli İrade Platformu Heyetinden AK Parti Ziyareti

Nevşehir Milli İrade Platformu’nun Başkan ve üyeleri AK Parti İl Başkanı Kazım Sunar’ı makamında ziyaret etti.

Nevşehir Milli İrade Platformu Heyetinden AK Parti Ziyareti
29 Ocak 2014 Çarşamba 17:45

banner143
banner134

 Nevşehir Milli İrade Platformu’nun Başkan ve üyeleri AK Parti İl Başkanı Kazım Sunar’ı makamında ziyaret etti.

Nevşehir’de “İradene ve Ülkene Sahip Çık’ sloganı ile yaklaşık 50 sivil toplum örgütünün katılımı ile oluşturulan Nevşehir Milli İrade Platformunun başkan ve üyeleri, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kazım Sunar’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ve İl Halkla İlişkiler Başkanı Orhan Alp’inde hazır bulunduğu ziyarette konuşan İl Başkanı Kazım Sunar,  toplumun değer taşlarını oluşturan sivil toplum örgütlerinin siyasi parti gözetmeksizin siyaset üstü bir oluşumla, “ya millet ya zillet ayrımında” milletin yanında yer aldığını belirtti.

17 Aralık sürecinden sonra tüm Türkiye kenetlenerek Milli İradesine sahip çıktığını ifade eden Sunar; “Bütün illerde olduğu gibi Nevşehir’imizde de 50’ye yakın STK temsilcisinin bir araya gelerek oluşturdukları Milli İrade Platformu yapmış oldukları açıklamalarla Ülke içerisindeki paralel yapılanmaya karşı olduklarını Milli İradeyi temsil eden Hükümetimize destek olduklarını kamuoyuna deklare etmişlerdir.  Milli İrade Platformu aslında Ak  Parti’ye destek veren bir platform değildir, siyasi parti gözetmeksizin siyaset üstü bir oluşumla, ya millet ya zillet ayrımında milletin yanında yer alan bir platformdur. Hükümetimize partimize ve milli iradeye sahip çıkan bu platforma ve değerli üyelerine Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı temsilen şahsım ve tüm teşkilatlarım adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Platform Başkanı ve Eğitim Bir-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir ise, ziyarette Milli İrade Platformunun çalışmaları hakkında bilgiler aktararak, gündem üzerine bir süre sohbet ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
selim kaya - 4 yıl önce
bu stk arkadaşlar mhp den randevu alıp giderlerse o zaman millet için ama bir siyasi oluşuma destek olmak için yapılan bu olaylar yanlış.
Avatar
nev - 4 yıl önce
stk ların işi gücü hükümeti savunmak oldu arkadaş. hiç biri çıkıp düğmeye hoca basdı ama parayı kim çaldı diye sormuyo kurma robot gibi akp savunuyolar yazık yazık.
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce @selim kaya
selim kaya beyfendi mhp'yede gidildi.hatta nevşehir'deki diğer partilerede gidildi.bilginiz olsun.
Avatar
demokrat - 4 yıl önce
nevşehirde elliye yakın stk varmış şaşırdım,bu stk lar diğer yüzde ellinin hiç hakkını,hukukunu savunmazmı rüşvete,yolsuzluğa karşı olduklarını açıklasınlar o zaman alınlarından öpülürler.milleti kerizmi zannediyorsunuz.
Avatar
R.K - 4 yıl önce
allah sizi bildiği gibi yapsin,terbiyesizler,utanmazlar...