banner461
banner195

Nevşehir Müftüsü Öztürk’ten Şehit Ailelerine Ziyaret

Nevşehir İl Müftüsü Yakup Öztürk ve beraberindeki heyet İlimizdeki şehit ailelerine ziyarette bulundu.

Nevşehir Müftüsü Öztürk’ten Şehit Ailelerine Ziyaret
08 Temmuz 2014 Salı 17:49

banner143
Nevşehir Müftüsü Öztürk’ten Şehit Ailelerine Ziyaret
İlgili Galeriye Git
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) İl Müftüsü Yakup Öztürk ve beraberindeki heyet İlimizdeki şehit ailelerine ziyarette bulundu.

İl Müftüsü Yakup Öztürk’ün yanı sıra İl Müftü Yardımcıları Nazım Haksever ve Yaşar Bolat ile İl Vaizi Mustafa Şahin’in bulunduğu heyet Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneğini ziyaret etti.

Burada Dernek Başkanı Ramazan Çiftçi, Şehit Yakınları ve Gaziler tarafından karşılanan İl Müftüsü ve beraberindeki heyet bir süre dernek Başkanı ve diğer katılımcılarla sohbet etti.

Mübarek ramazan ayı dolayısıyla gerçekleştirilen ziyarette konuşan İl Müftüsü Yakup Öztürk, böylesine manevi bereketi oldukça bol günlerde Şehit ve Gazilerin unutulmaması gerektiğine dikkat çekti.

Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, İl Müftüsü ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Şehit Aileleri ve Gazilerin bu tür ziyaretlerden büyük ölçüde memnun kaldıklarını dile getirdi.

Müftü Öztürk ve beraberindeki heyet ile Dernek Başkanı Çiftçi dernek binasındaki ziyaretin ardından ilimizdeki 2 Şehit ailesini ziyaret etti. Ziyaretlerde Kuranı Kerim Tilavetinde bulunan heyet Şehit Ailelerine çeşitli hediyelerde sundu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
aman - 4 yıl önce
sayın müftüm.