banner461
banner195

Nevşehir Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarın da Ihlamur Kokacak

Nevşehir Belediyesi tarafından Ragıp Üner Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı’ndaki yol ve çevre düzenleme çalışmaları tamamlandı.

Nevşehir Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarın da Ihlamur Kokacak
10 Ekim 2014 Cuma 09:22

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi tarafından Ragıp Üner Mahallesi  Muhsin  Yazıcıoğlu Bulvarı’ndaki yol ve çevre düzenleme çalışmaları tamamlandı.

Nevşehir’in modern kent kimliğini etkin bir şekilde yansıtan önemli yaşam merkezlerinden biri haline gelen Ragıp Üner Mahallesi’ndeki Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı’nda Nevşehir Belediyesi Fen  İşleri Müdürlüğü’nce bir süre önce başlatılan yol ve çevre düzenlemesi çalışmaları tamamlandı.


Nevşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de, Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarında orta refüjlerin çimlendirilmesi çalışmalarının yanı sıra,  refüjlerde  300 e yakın Ihlamur, Mavi Selvi ve Süs Eriği yanı sıra Biberiye çeşidi 2700 de süs bitkisinin ekimini  tamamladılar.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Adam - 4 yıl önce
Yukardaki lüks siteden de kokusunu alabilecekmiyiz. O yolun niye yapıldığını herkes iyi biliyor
Avatar
halk - 4 yıl önce
Ben resimde görünen yeşil evlerde oturuyorum yol bundan üç sene önce yapılmıştı fakat reklam amaçlı olsa gerek parkeler ağaçlar kaldırılıp yeniden parke döşendi eski hali şimdiki hali arasında pek bi fark yok sanki tek üzüldüğüm nokta büfenin kaldırılmış olması şafak büfe bu yolun simgesi idi saygılarımla :-)
Avatar
DÖŞEMEYE DEVAM - 4 yıl önce
durmak yok parke taş döşemeye devam