banner461
banner195

Nevşehir Nöbete Devam ! 21:00 'de Diriliş'teyiz

Nevşehir'de Demokrasi ve Şehitler Mitingi Bitti, Demokrasi Nöbeti Devam Ediyor.

Nevşehir Nöbete Devam ! 21:00 'de Diriliş'teyiz
08 Ağustos 2016 Pazartesi 17:33

banner143
banner134
Darbe girişiminden 24 gün sonra dimdik ayaktayız. Dünü Nevşehir'le birlikte 80 şehir Tek Yürek Tüm Türkiye Milyonlarca vatandaşımız tarihi bir güne imza atarken Demokrasi ve Şehitler Mitingi bitti Demokrasi Nöbeti Devam Ediyor.

Dünü Nevşehir'le birlikte 80 şehir Tek Yürek Tüm Türkiye Milyonlarca vatandaşımız tarihi bir güne imza atarken Demokrasi ve Şehitler Mitingi bitti Demokrasi Nöbeti'ne devam...

15 Temmuz akşamı kalkışılan darbe girişiminin ardından tüm Türkiye’de aynı anda yapılan demokrasi mitinginin Nevşehir’deki bölümü, dün akşam Diriliş meydanında Nevşehir protokolü ve binlerce vatandaşların katılımıyla yapıldı.

Başkomutan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yeni Kapı mitinginde yaptığı açıklamayla, demokrasi nöbetlerine bugün virgül konulduğunu, nöbetlerin meydanlarda çarşamba gününe kadar devam edeceğini bildirdi.

Erdoğan'ın Yenikap'daki Demokrasi ve Şehitler Mitinginde yaptığı bu çağrının üzerine Tüm yurt geneliyle birlikte ilimiz Nevşehir'de Diriliş Meydanında da bugün Çarşamba gününe kadar Nöbet devam edecek.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz yaptığı açıklamasında "Aziz Milletimiz; Vatan,bayrak,devlet,millet; Milli İrade ve Reis'imiz için nöbette. Saat 21.00'de Diriliş Meydanı'nda sizlerle nöbetteyiz" diyerek tüm Nevşehirlileri Diriliş Meydanındaki Nöbete davet etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'de "Dostlar bu nöbet işi düşmana korku gönüldaşlara muhabbet haline geldi. Bugünde nöbet soframızda buluşuyoruz "dedi.

Durmak yok, nöbete devam! Bu akşam 21.00'da Diriliş'deyiz.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.