banner461
banner195

Nevşehir Öğretmen Evi İçin Tarih Verdi

Nevşehir’de aylardır ne zaman temel atılıp yapımına başlanacağı merakla beklenen yeni öğretmenevi inşaatının ekim ayı ortalarında başlatılacağı belirtildi.

Nevşehir Öğretmen Evi İçin Tarih Verdi
10 Eylül 2014 Çarşamba 21:56

banner143
banner134

 Ekim Ortasında Kazma Vururuz

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de aylardır ne zaman temel atılıp yapımına başlanacağı merakla beklenen yeni öğretmenevi inşaatının ekim ayı ortalarında başlatılacağı belirtildi.

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, mimari projesi tamamlanan ve İl Özel idaresinin yapımını üstleneceği yeni öğretmenevi inşaatına önümüzdeki ayın ortalarında başlanabileceğini söyledi.

Yapılacak ihaleye itiraz gelmemesi durumunda temel atma ve inşaat çalışmalarının belirtilen süre içerisinde başlatılmasının hedeflendiğini söyleyen Şimşek, “Öğretmenevinin mimari projesi bitti. Nevşehir İl Özel İdaresine mimari proje teslim edildi. Nevşehir İl Özel İdaremiz inşaat yaklaşık maliyetlerini yaklaşık 15 gün içinde tamamlayarak ihale sürecini başlatacaktır. Başta Sayın Valimiz, yöre Milletvekillerimiz, İl Özel İdare Genel Sekreterimizle ile öğretmenevi yapım işi süreçlerini an be an beraber takip ediyoruz. Yaklaşık 20 gün ihale süreci sürer, itiraz edilmezse ise 10 iş günü içinde işi alan yükleniciye yer teslimi yapılır. Başka bir ifade ile Ekim ortası öğretmenevi yapımına ilk kazma vurulur diyebiliriz” şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mali - 4 yıl önce
yeni makam odası yaptır..
Avatar
honamlı - 4 yıl önce
Yillardir , korkak mudurler geldi gecti. Artist gibi odalarinda oturdular. Şimdi yörük bir babayigit iş yapmaya gelmiş. Elestiriyon. Meyve veren agaci taslamayin.
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
bu iş nevşehirin en büyük ayıbıdır sanki üniversite kampüsü inşa edilecek gibi ilin tüm büroratları milletvekilleri 5-6 yıldır bu yl temel atacağız diyor. böyle bir konunun bu kadar uzaması tüm sorumluların eksikliğinden kaynaklanmaktadır. mazeret üretmeye gerek yok.
Avatar
BOŞ İŞLER - 4 yıl önce
otelci̇lerde okul yaptirip eği̇ti̇m i̇şi̇ne başlasinlar nede olsa herkes başkasinin mesleği̇ne göz di̇ki̇yor
Avatar
İNSANLIK... - 4 yıl önce
yapmayin etmeyin devletimizin paralarini har vurup harman etmeyin.ne gerek var bu kadar maliyeti yüksek bir öğretmenevine..siğorta hastanesi bomboş duruyor.oraya harcayin bir kaç milyar alin size öğretmenevi binasi..yazik gühantir bu kadar para harcamaya..
Avatar
her şeye kıllanan adam - 4 yıl önce
yapılınca orası 4 tane zengin düğün yapacak amir memur takımı 3 kuruşa yiyip içecek el insafff öbür tarafda allah sorar bunun hesabını
Avatar
dinle-- anla..sana ne - 4 yıl önce
bu öğretmenevi öğretmenlerden kesilen aidatlarla yapılan kendi sosyal projeleridir.korkmayın sizin düğünlere de veririz.otelci kardeş sanada müşteri çıkar..