banner461
banner195

Nevşehir Olimpik Havuzu % 45 Seviyesine Ulaştı

Nevşehir’de devam eden Yarı olimpik havuz inşaatı hızla sürüyor. Önümüzdeki günlerde olimpik havuzun çatısı da monte edilecek.

Nevşehir Olimpik Havuzu % 45 Seviyesine Ulaştı
12 Temmuz 2013 Cuma 17:14

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de devam eden Yarı olimpik havuz inşaatı hızla sürüyor. Önümüzdeki günlerde olimpik havuzun çatısı da monte edilecek.

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, yarı olimpik havuz inşaatının istenilen düzeyde ve hızla ilerlediğine dikkat çekerken, çatı için getirilen demir aksamın ise önümüzdeki günlerde yerine monte edileceğini belirtti.

Nevşehir'de temel atma töreni ile start alan kapalı yüzme havuzunun yapım çalışmaları ilimizdeki sıcak havaya rağmen aralıksız devam ediyor.

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer yaptığı açıklamada, Nevşehir'e kapalı bir havuz yapmak için AK Parti Nevşehir Milletvekilleri A. Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider ile koordineli bir şekilde çalışma yürütüldüğünü belirtirken, yarı olimpik yüzme havuzu inşaatının hızla ilerlediğini söyledi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü kompleksi içerisinde bulunan ve Damat İbrahim Paşa Spor Salonu karşısındaki toprak sahanın yerine yapılacak olan yüzme havuzunun yapımının 2 yıldan daha kısa bir sürede tamamlanması planlanıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yazık günah - 5 yıl önce
hiç yapmasalarmış daha iyimiş. geçen gün gidip bi baktık ta ufacık bi havuz...müsabaka bile düzenlenmez. hatta turizmin havuzu oradan çok daha iyi görünüyor. yapmışken büyüğünü yapsalardı nolurdu sanki
Avatar
Bayram Ulkat - 5 yıl önce
sayın vekiller bu memleketin üretim yapacak sanayiye ihtiyacı var. kamyon karoseri gibi biriket işinde (makinasında, kalıbında) sanayicinin desteğe ihtiyacı var bir yol bulun. hafta sonu iki işçinin parasını ödeyemeyince zaten soğuk duş alıyorlar havuza ihtiyaç yok
Avatar
halt - 5 yıl önce
büyük ve olimpik olmadıkça bi halta yaramıcak.
Avatar
Akıllı - 5 yıl önce
arkadaş suyun arıtilacagi boşluk kısmı havuz zannetmiş :)