banner461

Nevşehir Otoyola Kavuşuyor...!

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir GİZLİGİDER, Nevşehir’den de geçecek olan Ankara – Niğde Otoyol projesine dair açıklamalarda bulundu.

banner503
Nevşehir Otoyola Kavuşuyor...!
31 Ocak 2018 Çarşamba 15:24

banner143
banner134
Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir GİZLİGİDER, Nevşehir’den de geçecek olan Ankara – Niğde Otoyol projesine dair açıklamalarda bulundu. Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM’ın katılımıyla Cuma günü temel atma töreninin gerçekleştirileceğini belirten GİZLİGİDER açıklamasından şu sözlere yer verdi.
Yıllardır beklediğimiz an geldi. Nevşehir’in yıllardı beklediği, hemşehrilerimize 2011 ve 2015 seçimleri öncesi sözünü verdiğimiz şehrimizin Ankara’ya daha konforlu ve daha hızlı ulaşımını sağlayacak olan Ankara – Niğde Otoyolunun temelini atıyoruz. Ak Parti İl Kongresinde ‘çalışmalarına başladık, yakında temel atacağız’ diye müjde veren Sayın Başbakanımızın katılımıyla 2 Şubat 2018 Cuma günü temel atma törenini gerçekleştiriyoruz. 2 ayrı noktadan Nevşehir bağlantısı olacak olan ve 2017 yılı Nisan ayında ihalesi yapılan otoyol tamamlandığında Ankara’ya ulaşımımız daha konforlu ve daha güvenli olacak.
İktidara geldiği 2002 yılından itibaren 15 yıldır ülkemizin her köşesini bölünmüş yollarla, otoyollarla, hızlı trenlerle ve yeni havalimanlarıyla birbirine bağlayan, şehirlerimiz arasında gönül köprüleri kuran Ak Parti hükümetlerimize, Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sayın Başbakanımıza şehrimiz ve hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyor, 2020 yılında tamamlanarak hizmete girmesi hedeflenen otoyolun hayırlı olmasını diliyorum. ifadelerini kullandı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.